Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiderült, hogy ahova megyünk...

Kiderült, hogy ahova megyünk nyaralni bejár a takarítónő és lop a szobából, hogy hívják azt az eszközt ami lezárja a zárat, hogy ne lehessen bele kulcsot tenni?

Figyelt kérdés
Nagy kulcslyukú zárakba illeszthető valami, olyan, mint ha 4-5 gyufát tennél egymás mellé ilyen hengeres valami, egy kulccsal és ezt bele lehet zárni magába a lyukba és így nem lehet más kulcsot beledugni.
2011. márc. 30. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ezt a szerkezetet, hogy hívják, de az biztos, hogy az ajtó rendes kulccsal nyílik?

Mert ha nagy szálloda, akkor már lehet kártyákkal nyílnak az ajtók.

Amúgy ez így elég furán hangzik. Ez az egész helyzet. Ilyet egy szálloda nem szokott megengedni magának, hogy elterjedjen, hogy a takarítók lopnak...

Honnan az info? Miért nem mentek máshova, ha biztos a hír?

2011. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
rágógumi
2011. ápr. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz..en vettem ilyet es van is ilyenem de nem tudom mi a neve..Egy kulcslyukba befero kis hengeres rudacska es ha berakod a kulcslyukba el lehet forditani a sajat rudba epitett lemez vekonysagu kulcsfazonnal es akkor abbol elforditas utan belul egy kis kallantyu elfordul ami meggatolja hogy egy masik kulcsot betegyenek addig mig bennt van ez a kis hengeralaku szerkezet..annak idejen 1975 oszen oktober 14 ediken vettem Erfurtban a postaval szemben van egy hatalmas Warenhaus es a foldszinten van a muszaki osztaly ott vettem 1.marka 75 pfenning volt de az meg a keletnemet marka volt azoat valoszinuleg Euro es biztos legalabb 15 EURO..remellem segitett a cime es az ar is..sok sikert (csak tajekoztatas jelleggel azert emlekszem mert ott dolgoztam es elozo napon erkeztem oda es azert emlekszem pontossan a datumra )
2014. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!