Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Aprilia Scarabeo...

Szerintetek Aprilia Scarabeo 100cc-ből a 2 vagy 4 üteműt érdemesebb venni, vagyis melyiket szúrja ki könnyebben a rendőr?

Figyelt kérdés
Csupán a rendőr miatt van a kérdés, mert evidens, hogy a 4t a jobb, kevesebbet eszik, halkabb, stb.
2011. ápr. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Uram (Hölgyem)!

A rendőrök a technika és tudomány mai állása szerint egyformán ki tudják szűrni mindkét változatot, bármire is gondol Ön. Nem igazán éri meg őket kijátszani, mert azonnal rájönnek, Önnek annál rosszabb. Higgye el, nem éri meg.

Abban viszont Önnek tökéletesen igaza van, hogy a négyütemű változat sokkal jobb, mivel annak égésterméke kevésbé környezetszennyező, mint a kétüteműé.

Jó motorozást kívánok önnek!

2011. ápr. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hoze08 válasza:
szerintem teljesen mindegy milyen bicot pörgetsz ha a sün meg akar cseszni meg is fog, én ötvenessel hajtok mert arra van papirom de nagyobbat is kiprobáltam szerencsém volt ennyi. szerezz papirt rá és vadulhadsz.
2011. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!