Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu-n szállás? Repülőtértől,...

Korfu-n szállás? Repülőtértől, hogy jutok pl. Sidariba?

Figyelt kérdés
Júliusban szeretnénk menni Korfura,tudnátok szállást ajánlani? És hogy hova menjünk? Sidari,Benitses,Kanoni stbb?És a repülőtértől,hogy juthatok el mondjuk pl. Sidariba? Busz?
2011. ápr. 1. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi tavaly Sidariban voltunk, de kocsival.
2011. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
orankent jarnak a buszok,de van taxi is
2011. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
de éjjel is megy busz? mennyibe kerül? mert a repülő este 22-23 körül ér oda. akkor is ki lehet jutni megfizethető áron sidariba?
2011. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
(utolsó vagyok) mi augusztusban akarunk menni, ugyanez a gond, csak sidariba :D ha emgtudsz valamit légyszi szólj nekem is, hogy lehet oda eljutni. köszönöm szépen
2011. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
sidari akkora egy szar hely... minek mentek oda? :O
2011. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

miért is "szar" hely? képek alapján csodásnak tűnik..


megtaláltam a buszmenetrendet: [link]

Bár sajnos mi nem érjük el az utolsó buszt:S az első meg reggel 5kor megy.Így vagy megvárjuk vagy.. ott a Taxi,de az meg nagyon drága és szeretik átverni a turistákat!!! Sidariban hol szálltok meg? Amilyen szállodákat én néztem,ott biztosítják a transfert kb 25 euro/fő oda-vissza..kíváncsi lennék,hogy mennyi lenne a buszjegy..

2011. ápr. 2. 11:39
 7/13 anonim válasza:

nem tudom sajnos, hogy mennyi a buszjegy. Amúgy én olvastam sok véleményt Sidariról és nagyon sokan írják, hogy csodás hely (rengeteg kép: [link]

Úgy néz ki, mi busszal megyünk végül, mert olcsóbban jön ki, bár nyilván sokkal hosszabb utunk lesz :( De nem baj. Mi apartmanban leszünk (Mariella), nem hotelban. Azt tervezzük viszont, hogy bejárjuk a szigetet, valószínűleg motorral/robogóval, mert azt olvastam, hogy viszonylag kicsi a sziget, tehát könnyen lehet így közlekedni. Azt még nem sikerült kiderítenem, hogy mennyi egy motorbérlés ára. Amúgy pedig az egész szigetről mindenki csak jót mond, azt hiszem valami déli faluról hallottam, hogy nagyon "bulizós" és sok a kiabáló fiatal, de ezen kívül mindenki visszavágyik Korfura, akár Sidariban volt, akár máshol. Nem tudom a korábbi válaszolónak mi baja van vele, de én is kíváncsi lennék.

2011. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A buszmenetrendet nem nagyon érdemes nézni, össze-vissza járnak, és le kell inteni, különben nem állnak meg. Kocsit, robogót csak akkor érdemes bérelni, ha nagyon biztosan tudsz vezetni, mert a görögök nem ismernek kreszszabályokat, se index, se semmi. A Mariella apartmanház jó, mi is ott voltunk 2 éve. Azért egy kis tisztítószert vigyetek, mert nem tökéletes érkezéskor a tisztaság.
2011. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utolsó: akkor te hogy ajánlod a sziget bejárását? Egyébként mi a véleményed Sidariról, nektek hogy tetszett és a házról irnál még egy kicsit? (Mariellás lány :))
2011. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk egy szervezett körútra, utána maradtunk a tengerpart és a medence mellett.:-) Elsősorban pihenni akartunk, nagyon ránk fért. És bocsánat, mi a Perros házban voltunk, szóval csak erről tudok beszámolni. Narancslekvárt, likőrt, minden ilyesmit egyetek, hozzatok, nagyon finom!!!
2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!