Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Nidriről? (Görögország/Lefkada) Milyen a talapsztalat? Kirándulások, árak, emberek?

Figyelt kérdés
A válaszaitokat előre is köszönömm :)
2011. ápr. 1. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lefkadaról és Nidriről annyit, hogy mi nagy Görögország rajongók vagyunk. Minden évben több hetet, vagy egyhuzamban, vagy részletekben, töltünk ott. Talán 2008-ban mentünk Lefkadara és ott ragadtunk 3 hétre. Nagyon szép sziget, rengeteget lehet kirándulni. Ha tehetitek, akkor Nidri északi részén vegyetek ki szállást, távolabb a központtól, szinte a parton van több is. Inkább finnek és angolok voltak a jellemzők. Az árakról: tujja a fene most, de akkor olyan közepes volt görögországi viszonylatban, ezt annyira nem szoktuk nézni. Azt tudom, hogy az első hétre 40 euro volt a szoba, utána 30. Irány Lefkada! Jó választás.
2011. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ! Megkérdezhetem h milyen volt Lefkada ? Mesélnél kicsit ?Tiszta volt a tenger?Éjszakai élet milyen? stb.
2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi Vasilikin szálltunk meg, de Nidriben is voltunk.

Kirándulóhelyből nincs hiány, minden partja nagyon jó. Az árak szerintem elfogadhatóak. Az emberekről annyit, hogy a vendégszeretet hatalmas! :)

2015. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!