Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Bécsbe kimenni ruhát...

Pompomcat kérdése:

Érdemes Bécsbe kimenni ruhát vásárolni az árak függvényében?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ugyanolyan árak vannak az ugyanolyan üzletekben, mint itt. Maximum helyi akciókat lehet kifogni.
2011. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem érdemes akár hogy is nézed mert kb ugyanilyen drága minden+ a benzin, a másik meg hogy legalább ezzel ne vigyük ki a pénzt külföldre
2011. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Parndorf-ba érdemes, pláne ha sok ruhát tervezel venni.
2011. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A biatorbágyi Premier Outlet ugyanaz, mint Parndorf és a benzint is megspórolta.
2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy ugyanaz. Voltál már mindkettőben? :)
2011. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes még ilyen benzinárak mellett is. Én személy szerint ruhát Magyarországon nem is veszek. Élelmiszerből is csak a legszükségessebeket, mert inkább Ausztriába járok át nagybevásárlásra.
2011. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi egy évben többször, legalább 3-4szer megyünk, én és a családom, én speciel nagyon szeretem. Igaz, kicsit sznob dolog, de mindenképpen érdemes.
2011. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TomLeftiger válasza:
Az árak függvényében szerintem nem. A választék miatt viszont annál inkább. Bár azon is sok múlik milyen ruhát szeretnél venni, és mennyit. Én nagy adidas fun vagyok, és rengeteg olyan modell van, amit itthon nem lehet beszerezni. Parndorf-ba viszont az árak miatt is megéri kimenni. Szerintem lényegesen jobb mint a premier outlet. Ja, és az sem mellékes, hogy merre laksz. Én szombathelyi vagyok, és Parndorf közelebb van, mint Budapest. Jó árakon szerintem még is is csak a következő taktikával lehet vásárolni: Bizonyos időközönként elmész Parndorfba, és azokat a dolgokat veszed meg, amiket nagyon leáraztak. Egyik alkalommal lehet hogy csak nadrágokat tudsz venni, míg máskor pólókat stb. Egy idő után így mindig lesz bőven ruhád és nem fogsz lerongyolódni. Hosszú távon így lehet a legtöbbet spórolni. Idejét sem tudom már mikor vettem utoljára teljes áron ruhát. Pl: Általában egy adidas Superstar 20.000Ft körül van. Utoljára 8.000Ft-ért, előtte 10.000Ft-ért vettem átszámítva. Adott pillanatban nem volt rá szűkségem, azóta már hordom...
2011. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!