Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék menni Angliába,...

Ki szeretnék menni Angliába, de egyedül nem merek!?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni Angliába,de egyedül nem merek....Ha netalán van olyan lány,aki hasonló szituációban van,akkor szívesen felvenném vele a kapcsolatot!Én 26 éves LÁNY vagyok.Legális munkáról lenne szó,a cég biztosítana szállást.Persze kellene érte fizetni!Nyelvtudás nem feltétel!Ott könnyebben megtanulja az ember!Szállodai takarításról lenne szó.
2011. júl. 7. 08:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ha már most így állsz a dologhoz, akkor később mi lesz veled? Én is nő vagyok és 24 évesen nagyon minimális nyelvtudással jöttem ki, de élek és virulok. Pedig nekem akkor egy elég hülye munkám volt, amit 2 hónap múlva ott is hagytam, a nyeltudásom sem változott azalatt, de egyedül kerestem munkát és szállást és túléltem. Ha nem vagy magabiztos, akkor nem bírsz majd itt léteszni. Elég kemény tud lenni. Főleg a szálloddai meló. Volt abban is részem, de soha többé. Mára szerencsére egy jobb munkám van, nem dolgozom mint egy rabszolga és pénzt is többet kapok, pedig még 3 éve sem vagyok kint.
2011. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
A takaritói munka alatt nem fogsz megtanulni angolul. Gusztustalan munka, nem magyar embernek való. Inkább tanulj meg angolul és ugy menjél ki.
2011. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Értem,& köszi!Viszont az a baj,hogy talán a hozzá állásom kicsit más....Munkával nem lenne bajom,de mivel ismeretlen számomra az ország,ezért lenne jó ha egy megbízható útitársat találnék....Nem lennék egyedül a "nagy világban"!Annyira nem vagyok bevállalós fajta!
2011. júl. 7. 08:55
 4/36 A kérdező kommentje:

Németül tudok,angolul is kicsit!A munka nem lenne baj,valahol el kell kezdeni!Max.1 évre gondoltam!

Egyébként bejelentett munka,& mellette tudnék nyelviskolába járni!

2011. júl. 7. 08:57
 5/36 anonim ***** válasza:
Látszik, h te is az alapján akarsz kijönni, h milyen jó itt az élet. De hidd el, h dögnehéz. Egy szállodai munka mellett meg nem lesz időd tanulgatni. Ha csak 7-8 órát dolgozol is úgy ki leszel nyúlva, h a könyvet sem tudod majd a kezedbe venni. Én utitárs nélkül is jól megvoltam, pedig én is szeretem a társaságot. Én sem voltam még soha Angliában előtte, de felfedeztem magamnak. Így az angolt is könnyebb volt tanulni, mert legalább rá voltam kényszerítve a nyelvhasználatra. Ha magyar a társaságod, akkor akárhogy akarod is nem fogtok angolul beszélni.
2011. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Hát én au pairnek szeretnék ugyan kimenni szeptembertől, nem takarítónak, de ha így is jó, írhatsz ha gondolod (ha nem is együtt dolgoznánk legalább mindkettőnknek lenne 1 magyar ismerőse is kint, mert én is úgy megyek majd ki hogy full senkit nem ismerek ott). Melyik városról van szó egyébként?
2011. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:

Ahogy látom németül tudsz rendesen. Szerintem menj el Németországba. Ott szeretik is a magyar embereket, takarítóként is jól lehet keresni. Keresztapám felesége Németo. takarítónő, nem tudom pontosan, hogy mennyit takarít de, ha tippelnem kéne heti 2-szer 3-szor jár dolgozni (1-2 órát) . :D és havi 600 Eurót keres. Én a helyedben Németországba mennék el dolgozni, közelebb is van, jobb az idő.

Angliába eddig, csak 1 ismerősöm ment ki dolgozni pincérnek. Azt mondta, hogy a vérét is kiszívták, szivatták, nem adtak pénzt...

2011. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Németország nem tetszik,már voltam párszor :-(

Angliába nem a jólétért megyek!Nyilván akkor kezdésnek nem szállodába mennék takarítani!Mivel németül tudok,az kicsit nehezebb mint az angol,ebből kifolyólag az angol nyelv könnyebben ragad rám!Egyébként meg jó lenne,ha magyar is lenne a közvetlen környezetemben,mivel mint már írtam,annyira nem tudok angolul,így számomra könnyebb lenne....

2011. júl. 7. 09:19
 9/36 A kérdező kommentje:
A várost még nem konkretizáltuk le,csak akkor adom be a jelentkezést,ha megtaláltam leendő "munkatársam" :-)
2011. júl. 7. 09:22
 10/36 anonim ***** válasza:
Hát mondom, nekem írhatsz, megismerkedhetünk. Vagy olyat szeretnél akivel konkrétan együtt is dolgoztok? (Bár idézőjelbe tetted a munkatársat, szóval talán nem?) A város még nekem sem konkrét mivel még nem sikerült egy családdal sem megegyeznem (1-2 hete keresgélek), de legszívesebben Londonba mennék. :) És hát jó lenne szabadidőmben eljárkálni majd otthonról, felfedezni a környéket, vásárolgatni, stb. és nem biztos hogy azt teljesen egyedül szeretném egy vadidegen városban, főleg mivel itthon is képes vagyok eltévedni ha kiteszem a lábam a kerületből. :Đ 20/n vagyok egyébként.
2011. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!