Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban az autópályák...

Németországban az autópályák díjkötelesek? Hány napos matrica van, milyen áron?

Figyelt kérdés
Keresgéltem, de sehol nem találtam matricára vonatkozó adatokat, az meg gyanús, hogy nem díjköteles. Szóval valószínű csak rosszul kerestem. Aki tud, segít nekem? Ja, és személygépkocsiról van szó.
2011. ápr. 19. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Személygépkocsira nem díjköteles. Ezért fizetsz egy vagyon pénzt a benzinért, ilyen adó meg olyan adóért, plussz egy kerék csere is vagyonokba kerül. teherautókra meg sok normál út is díjköteles.
2011. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a vagyon pénz a benzinért ugyanannyi mint nálunk :( Csak nálunk pluszba van a matrica is :) Arról nem is beszélve hogy mennyire eltérőek a fizetések :)
2011. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most voltunk Németben! Nem kell fizetni az autopálya használatáért,söt sebbeségkorlátozás sincs.
2011. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!