Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsban milyen hosztelt...

Párizsban milyen hosztelt ajánlanátok ami OLCSÓ?

Figyelt kérdés
Szeretnénk nyáron Párizsba menni és minél olcsóbban szeretnénk megúszni. Ha van valami olcsó megoldás, akármi érdekel. (Azért közel legyen a központhoz)
2011. ápr. 26. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Olcsó hotel Párizs központjában? Nem fogsz sok sikerrel járni..
2011. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én többször voltam párizsban, olyan 80 euro/nap volt egy szállodai szoba amibe akár hárman is elfértünk. mercure és accor hotelekbe mentünk, szerintem azok 3 csillagosak. az igaz, hogy nem a központba voltak, ott gondolom drágább, de a metróval illetve az RER-rel ( olyan mint a HÉV ) remekül el lehet jutni bárhova.
2011. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hosztelek, kempingek... Nem olyan közel hogy az Eiffel-torony lábánál legyek:D
2011. ápr. 26. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hostelban laktam amikor Párizsban voltam. Nem a legjobbak, de az áruk nem vészes. Sok van, érdemes itt körülnézni:

[link]

2011. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10:46-os! Te melyikben voltál? Melyiket javaslod?
2011. ápr. 27. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A Vintageben voltunk. Jó helyen van, a metró közel van, és szemben van egy nagy élelmiszerbolt is. Sajnos a szobák nem a legjobbak elég régiek. Viszont én 2004-ben voltam, szóval nem tudom, hogy most milyen..
2011. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én a 2O. szülinapomat ünnepeltem Párizsban, nem tudom mennyibe került, de mi az Adaggio hotelben szálltunk meg, azt hiszem az 4 csillagos, a szobák nagyon-nagyon szépek, az ablakból látni az Eiffel tornyot, 1O perc sétára van a szállodától, szóval ebből a szempontból mindenképp megéri. Reggeli svédasztalos volt, annyit ettünk, amennyit bírtunk. :D

Nagyon jó volt!!! Én vissza akarok menni oda... <3

2011. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én formule1 hotelben voltam. Nem egy luxus, kicsi is, de tiszta, kulturált, reggelit is adtak és nagyon olcsó. De a központhoz nincs olyan közel
2011. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hotelre, hosztelre gondolok:D Mást jelent a kettő.
2011. máj. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!