Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lst minute Görögország/Olaszor...

Lst minute Görögország/Olaszország/Horvátország mennyibe szokott kerülni?

Figyelt kérdés

A fent említett országokba kb mennyik szoktak lenni buszos last minute utak, apartmanba? Mikortól szokták elkezdeni ezeket hirdetni, illetve kb milyen időszakra szólnak? Utószezonra?

Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 30. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak Görögországról tudok nyilatkozni, az apollontravel.hu-t érdemes majd nézegetni (azt hiszem most még nem igazán jó az oldaluk, nem töltöttek még fel semmit), az Akciós utak menüpontnál pontosan meg tudod nézni, hogy hova, mikor mennyiért lehet utazni (buszos és repülős is van) és hogy hány hely van még.

Ha jól emlékszem, tavaly már júliusban is voltak last minute utak hirdetve náluk, a buszosak 30000 körül voltak, ha egy héten belül volt az indulás.

A repülősök is összesen olyan 50000-ért voltak kb minden költséggel együtt egy hétre.

Ha bevállaljátok a repülős utat (belefér a költségvetésbe) akkor Korfut nézzétek meg, azon belül is Moraitikán foglaljatok szállást, nagyon szép sziget, sok a látnivaló, ha busszal mentek, akkor viszont semmiképp se menjetek Paráliára, nekem az nagy csalódás volt pár éve... Barátnőmék tavaly voltak Sartin, a képek alapján nagyon szép hely, és elég olcsó is (Siófoki árakhoz képest sokkal olcsóbb minden).


Szerintem érdemes most kinézni pár helyet, hogy hova mennétek szívesen, és utána a last minute utakból az alapján választani.


Horvátországban a szüleim voltak tavaly, és azt mondták, hogy a kaja sokkal drágább, mint Görögországban.


Olaszországban 1x voltam gyerekkoromban, Jesoloban, akkor az a rész elég szemetes volt, mármint a tengerpart, azóta nem tudom milyen lehet.


Ha van kérdésed Görögországról, szívesen válaszolok, sok helyen voltam már, tudok képet is küldeni!

2011. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, már hasznos volt :)

Viszont kérdés lenne, apartmanban, 2embernek mennyi költőpénz kell egy hétre? (Átlag kaja boltban vásárolgatva, ebédre vmi normális áru melegétel étteremben, egyéb felmerülő költségekkel; plusz programokat ne számítsd bele:) )

2011. máj. 1. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

mi is mindig apartmanba mentünk, de 2 hétre, és úgy számoltuk, hogy napi 10e megy el fejenként kb, de akkor tényleg az van, hogy nem spórolunk semmin, elmegyünk több programra, bérelünk napágyat a strandon, mindig étteremben eszünk stb.

csak kajára nem tudom mennyit kell szánni, ez nagyban függ attól, hogy hova mentek, ahogy mondtam is pl Sarti olcsó, a szigetek drágábbak.

Tavaly Rodoszon egy gyros 2,5-3 E volt, a főételek egy étteremben 20 E körül (husik, tészták, exrábbak pl rák már drágább) egy üdítő nem üzletben olyan 2 E, reggelire valami péksüti, bagett stb 1-2 E.

Ha úgy gondoljátok, hogy főznétek az apartmanban, akkor vigyetek konzerveket, reggelire mi vittünk pár csomag szalámit, májkrémet ilyesmit.

2011. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és még azt akartam, hogy nem tudtok kint pl húst venni, nincs hentes vagy hasonló, meg a zöldséges, szóval nagy főzőcskézést nem nagyon lehet csinálni, a drágább éttermek mellett nagyon sok gyrosos és hasonló büfé is van, ahol többféle olcsóbb kaját lehet venni.

igazából a kaján lehet csak spórolni, én úgy vagyok vele, hogy ha már nyaralok, akkor 1-2 látványosságra mindenképpen szánok pénzt.

2011. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!