Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország vagy horvátország?

Görögország vagy horvátország?

Figyelt kérdés
Görögországba Paráliára mennénk ami annyira nem szép,de homokos és klassz hely,mig horvátország minden helye gyönyörű.Ti melyiket választanátok és miért ?
2010. dec. 28. 12:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Hmm .... :) Mindkét helyen voltam. Attól függ mit szeretnétek csinálni. Gondolom úszni, napozni meg pihenni, vásárolgatni. Ha tényleg ilyen helyre akartok menni, akkor Görögország. Bár én nem Paráliában voltam, nem hiszem hogy sok lenne a különbség. Ha inkább a nézelődés, a kirándulás a célotok, inkább Horvátország. Ahol én voltam, ott gyönyörű sziklás volt a tenger. Hamar mélyült, de nem is úsztam benne. Amúgy is, féltem a tengeri süntől :D . Sajnos csak ennyit tudok mondani. Jó nyaralást, akárhova is mentek :) !
2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen típusú nyaralók vagytok? Kirándulós vagy pihengetős?
2010. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pihengetős mindenféleképpen.Max 1 fakultativ ..:)
2010. dec. 28. 12:58
 4/20 A kérdező kommentje:
Nektek mennyibe szokott ez kerülni 2 főre ? Nekünk max 110ből kijön.És nektek ? :)
2010. dec. 28. 13:04
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Két éve Dubrovnikban voltunk, Korcsula szigetén. Sajnos kifogtuk, éppen vége volt a nyárnak. De Dubrovnikban eltöltöttünk 3 napot és városnézésre kiváló időt fogtunk ki. A vár és környéke nagyon szép volt. És a hegytetőről beláttuk a tengert, a vitorlásokat, a hatalmas hajókat, amelyek Görögországba tartottak. Majdnem átmentünk Görögbe egy hajóval, de ott sem volt már az időjárás kedvező. Tehát rajtad a döntés. A lányom volt már Görögbe Capri szigetén, nagy élményekkel tért haza. Ja és mi Horvátországba kocsival mentünk. Az odafelé vezető út bizony elég egyhangú volt, alig találkoztunk emberekkel, a táj igen komor és rideg volt. De amikor odaértünk, csupa szépséggel találkoztunk.
2010. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Én is voltam már mindkettő helyen és olyan nehéz a döntés (:)
2010. dec. 28. 13:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha pihengetős, akkor talán inkább Görögo., ott azért szebbek a strandok. Horváto.-ban a legtöbb strand köves, sziklás, és a tenger is hidegebb. Voltam mindkét helyen többször is, Horváto.-ban inkább a városok (Rovinj, Primosten) gyönyörűek, a tenger az előbb mondottak miatt nem olyan jó.:) Görögo. viszont természetileg is csodálatos. Én voltam már Paralia mellett (Makrigialosban), Krétán és Korfun. Mindegyiket ajánlom, kiváló strandjaik vannak, de azért sztem kicsit kiránduljatok is (inkább kocsibérlés, mint fakultatív), érdemes körbenézni azért.:)
2010. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jaj, a másodikra elfelejtettem válaszolni.:) Kréta szállás, repjegy, illeték volt kettőnknek max. 160.000, plusz ugye a költőpénz, a másik két helyre kocsival mentünk, ott más költségek voltak, de szüleim utaztak már Rodoszra last minute ketten 80.000 Ft-ból is.
2010. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kedve előttem lévő, nem Ciprusra gondoltál? Capri Olaszo. szigete.:)
2010. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha pihenősek vagytok, Parália nagyon rossz választás, rengeteg a szórakozóhely, hangos és piszkos. (nem vagyok finnyás, de tampon úszott a vízbe, az nekem egy kicsit sok volt).

Ettől függetlenül Görögországot jobban szeretem, mert homokos a part. Nekem Sarti a kedvenc helyem.

2010. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!