Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen referencia levelet...

Milyen referencia levelet kell küldeni au pair munkához?

Figyelt kérdés

Milyen referencia levelet kell küldeni au pair munkához?

Szeretnék külföldön au pair lenni. Viszont eddig csak az unokatestvéreimre vigyáztam, semmilyen más gyerekre nem aki nem a családom tagja. Velük nagyon jól kijövők, nagyon szeretnek engem. Imádom a gyerekeket és rögtön megtalálom velük a közös hangot. Az lenne a kérdésem, hogy családtag is írhat referencia levelet vagy csak olyan személy aki nem áll közvetlen kapcsolatba velem? Amúgy őket felhívja a közvetítő cég? Minden más papírom megvan hozzá csak ez kellene még.


2011. máj. 2. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell valódinak lennie, a legtöbben kitalált dolgot írnak. Én is írtam már referencialevelet egy barátnőmnek arról, hogy a gyerekeimre vigyázott (mellesleg nincsenek gyerekeim). Amerikába ment au pair-nek, később fel is hívtak a családtól. Bájosan elbeszélgettem velük arról, milyen tökéletesen bánt a barátnőm a gyerekeimmel.

A lényeg, hogy aki a referencia levelet írja, csináljon magának is egy példányt, nehogy a végén arra se emlékezzen, hány gyereke van és mennyi idősek. :)

2011. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) És amúgy elég ha 1 referencia levelet küldök.
2011. máj. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!