Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen munkaközvetítéssel...

Milyen munkaközvetítéssel foglalkozó ügynökséget ajánlotok külföldi munkához?

Figyelt kérdés
Elsősorban angol nyelvű területre mennék, de nincs ismerősöm, aki tanácsot adhatna, és ez tűnik a legjobb fórumnak a témában.
2011. aug. 3. 15:04
 1/1 anonim válasza:
A közvetítők csak lehúznak, jobb, ha személyesen intézkedsz. Érdemes megnézni a gumtree.co.uk-t. Sokan csinálják azt is (mint pl én), hogy kijönnek és akkor kezdenek munkát keresni. Errefelé úgy szokás, hogy kinyomtatsz 50 C.V-t, és szépen mész végig a boltokon és ott hagyogatod. De mindenképp hazudni kell, ha nincs gyakorlatod, mert anélkül szóba sem állnak veled. Nekem szerencsém volt, megkérdezte a manager az egyik helyen, hogy használtam-e már ilyen kávégépet (csili-vili, ezer gomb és bigyó rajta -> összevetve anyukám kotyogójával), és azonnal rávágtam, hogy persze, miazhogy! Aznap már munkába is álltam. Aztán úgyis kiképeznek mindenre...
2011. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!