Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel foglaljam el magam egy...

Mivel foglaljam el magam egy több mint 26 órás út során?

Figyelt kérdés
Pár nap és indulunk Görögországba, de már most tudom, hogy nem fogom kibírni az odavezető utat. Gondoltam rá, hogy elviszem Gabriel Garcia Marquez Száz év magány c. könyvét, illetve Laslie L. Lawrence Teaültetvény sorozatát.Töltök le az mp3-omra zenéket, ezeken kívül mit csináljak még?
2011. máj. 22. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én, ahogy már írtam 8 órát utaztam éjszaka London-Glasgow útvonalon. Csak úgy süvített a "szél" valakiből, a mellettem ülő csaj meg csak az első órában 3-szor hányt, majd a zacsit visszahelyezte a táskájába. Bocsánatot kért, mondta, h influenzás. Ez pont a nagy járvány idején volt, nem paráztam ám.

Nagybátyámék tették meg azt az utat, amire te készülsz és nekik is ugyanaz volt a tapasztalatuk, mint az előbbi szemléletes leírásban. Megfogadták, h soha többet nem mennek.

2011. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16:55-ös, ezt minden buszos kérdésre bemásolod? Nem unod még? Macedónián sötétben haladtok át, szóval abból semmit nem látni. A határőrök nem túl kedvesek, de ez van.
2011. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

tegnap 18:38-nak.


De sötét vagy!!!

2011. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért is vagyok sötét?
2011. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

paráliára dehogy 26 órás az út :D 12 kb :) én tavaly nei poriba voltam és az messzeb van egy 1-2 órával :)

hát amit mindenképpen vigyél magaddal az PÁRNA !!!! :D ennél jobbat nemtudok ajánlatni ! én ugy gonoltam h á minek párna kényelmes lesz az ülés.. igazam is volt ..egészen estig kényelmes volt az ülés aztán alvásnál már akárhogy ültem , feküdtem mindehogy szarrá nyomott.. ja és takarót is vigyél mert ált. nemlehet kikapcsolni a légkondit és kva hideget fuj rád és idegesitő...


mp4et mindenképpen vigyél. továbbá sztem viccújságokat ,magazinokat esetle rejtvényfejtőset... ha melletted barát ül akkor UNO vagy SOLO kártyát mert ahhogy nem kell sok hely és ált van kis pici kihajthatós asztalka.

2011. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!