Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen kártyával vagyok...

Milyen kártyával vagyok jogosult repülőjegy rendelésekor foglalási kedvezményre? Csak dombornyomott jó?

Figyelt kérdés
Nekem visa elektronic kártyám van. Easy- jet-el mennénk. A légitársaság honlapján azt olvastuk, hogy ha bizonyos bankkártyával rendelek, akkor olcsóbb a jegy. Muszáj, hogy dombornyomott legyen?
2011. máj. 23. 15:42
 1/5 anonim válasza:
50%
Ezeket fogadják el online vásárlás esetén: MASTERCARD, VISAELECTRON, VISA
2011. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezt tudtam, köszi, csak a visa elektron pl. kedvezményre jogosít. De akkor is, ha dombornyomott??
2011. máj. 23. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Visa Electron nem dombornyomott.
2011. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Visa Electron-ok közül úgy tudom nem mindegyikkel tudsz online foglalni (csak amelyikhez van az a kód a hátulján).

Úgy tudom az Erste Bankos Visa Electron tuti jó.

2011. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazából van a repjegy.hu meg még pár online repülőjegy foglaló oldal, de mindegyiket ugyanaz a cég üzemelteti, és ott meg tudod nézni, hogy melyik út mennyibe kerül. Ezen felül már nem kapsz kedvezményt. Pontosan annyiba kerül, amennyi le van oda írva.
2011. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!