Kezdőoldal » Utazás » Európa » Páromnak meg szeretném kérni...

Páromnak meg szeretném kérni a kezét, valamilyen szép tengerpartos helyen, leginkább Görögországra gondoltam,100ezer ft utazás+ szállásért van valami jó ajánlat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet és egy szeretném emlékezetesség tenni a leánykérést.Utazás+szállás kettőnknek 100 ezer ft jutna.Egyéb költségre van félre téve pénz.

Tudnátok valami jó utat mutatni,segíteni?Leginkább Görögországra gondoltam,de jöhetnek más tippek is,ahol van tengerpart. :)Tapasztalatokat is szívesen olvasnék.Segítségeteket előre köszönöm! :)

20/F


2011. máj. 26. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

lány vagyok

én inkább Rómába vinném

2011. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi is Görögországba megyünk nyáron a párommal, a grandtours-szal, és nekünk fejenként 58.000be fog kerülni az út és a szállás...szerintem nézd meg az ajánlataikat:)


www.grandtours.hu

2011. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rómán gondolkoztam én is,mert álomország számára,de oda egyrészt drágább,másrészt pedig Görögországot beszéltük meg,hogy oda mennénk először együtt nyaralni.. :)
2011. máj. 26. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Santorini nagyon szép, de ott kavicsos a part mindenhol, de nagyon romantikus, szerintem a leghangulatosabb sziget.

Ami szép sziget és van homokos strand, tényleg jól lehet pihizni.

Vannak a lánykérésre alkalmas helyek, és strandoláshoz, átlag nyaraláshoz is tökéletes.

Korfuról tudok pár szép saját képet küldeni, ha szeretnéd.

Last minute-ban szerintem mindkét helyre el tudtok menni egy hétre 100e-ből.

2011. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*Ami szép sziget: Korfu


ez kimaradt:D

2011. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megköszönném..indzsoj@citromail.hu-ra ha lehet,mert nem az én nevemen vagyok ide bejelentkezve,hanem a barátnőmén. :)
2011. máj. 26. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
vigyázz,nehogy olvassa a kérdést
2011. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fogja,nem működik a gépe,ha átjön,akkor meg nem itt lóg,hanem inkább fb-n és hasonló oldalakon. :)
2011. máj. 27. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
szia, eloszor is gratulalok :)en mindenkeppen korfut javaslom es sidari nevezetu kis falut ott van a szerelmesek csatornaja, allitolag ha egy par atussza 30 evig egyutt maradnak :) a helyi monda szerint.Mellette van Peroulades ahonnan gyonyoru naplementet nezhettek meg. A part olyan mintha egy eles kessel elvagtak volna a sziklakat, vmi meses:) Mi apartmanban voltunk igaz 2 eve de kettonknek osszesen 45000 ft volt egy hetre plusz repjegy. Wizz air gepek mennek oda viszonylag jo aron. sok sikert, majd ird meg mit dontottel :))
2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sidari szerintem is szép hely, de Korfu többi része mintha le lenne pukkanva! Én szeptemberben voltam nagynénémékkel, akik azt mondták, két éve sokkal többen voltak, amit el is hiszek, hisz mi alig láttunk embereket az utcán... Mi Messonghiban voltunk, de ellátogattunk Sidariba is, ott sokkal többen voltak, gyönyörű volt a kilátás és lenyűgöző kék volt a víz :) Mi is görögországba szeretnénk menni az idén, anyummal,apummal és a kistesóimmal, nézegettünk katalógusokat, van pár jó hely. ha nem jön össze marad a régi jó Horvátország :)
2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!