Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki busszal ment Görögországba...

Aki busszal ment Görögországba az hogy bírta a hosszú utat?

Figyelt kérdés
Mi a párommal most úgy tervezzük hogy busszal megyünk de én még nem utaztam 24 órát.Hogy bírtátok?
2011. máj. 28. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még ennyi ideig buszon, viszont majdnem minden kollégám volt, ezért irok neked. Azt mesélték, hogy könnyebb kibirni, ha a buszon papucsot veszel fel, és állítólag lehet kapni valami szivacsos nyakpárnát, azzal könnyebb aludni. Volt olyan kolléganőm akinek elefánt vastagra dagadt a lába. Volt aki azt mesélte, hogy még napokig szédelgett az imbolygó busz miatt,( ahogy ment fel a szerpentinen állítólag imbolyog). Az odafelé út hosszabbnak tűnik, várod hogy odaérj, a visszafelé út viszont fele olyan hosszú, tele vagy élményekkel, és fáradt vagy. Na én úgy döntöttem, nem utazom, nem birnám ki.
2011. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Repülő...
2011. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1x voltunk...soha többet.

Az odafelé út is rossz, a visszafelé is. Menjetek kocsival vagy repülővel.

2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én tíz éve voltam.... ki lehet bírni, szeretek utazni, tetszett a táj stb. sokszor megáll a busz, de tényleg nem annyira kényelmes.

készülni kell, takaró, kispárna, olvasnivaló, ételital, játék stb.

2011. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk Go-ba, idén pedig Spanyolo-ba megyünk.

A spanyol út 2ooo km, a görög 14oo km.

Ezt azért írom, mert látod nem kibírhatatlan, ha vállaljuk a hosszabb utat is.

Nagyon szeretek utazni és engem nem fárasztott. 4 óránként megáll a busz, akkor sétálhatsz lazíthatod a lábad.Éjszakára zokni, takaró, kispárna szükséges.

Kaja, ital, csemege legyen elegendő, mert unalmadban többször nyúlsz a táskádba.Fagyasztottam le dobozos üdítőt , ez tartotta hidegen a kajánkat, később pedig megihatod.Odafele volt üdítő, kávé a buszon 200.-Ft.Visszafele, pedig már semmi.Erre készüljetek fel.Ha érdekel még valami kérdezz.

2011. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jól ki lehet bírni. Papucsot, plédet, felfújható nyakpárnát, elemlámpát érdemes vinni, nagyon hasznosak. Az imbolygást nem lehet érezni, legalábbis én végigaludtam az utat a macedón határtól, csak a kompnál ébredtem fel.
2011. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igyekszem felkészülni a hosszú útra.
2011. máj. 28. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy "túlélő-túra".

Mi az ami nincs:

Nincs kényelem,

nincs hely,

nincs WC...


Mi az ami van:

van tömeg,

van büdös,

van lábszag,

van hányás...



Két nap oda az út,

azután két napig csak kóvályogsz kint...


Vissza újabb két nap

és egy hétig kóvályogsz idehaza!!!


Ezután megfogadod, hogy busszal SOHA TÖBBÉ !!!


De telik múlik az idő és azon kapod magadat, hogy ismét buszozol valamerre...

2011. máj. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

rosszul de megéri mert ez a olcsó!!!

oda értünk és rögtön ágyra kelet feküdni mert minden porcikám fájt ,de utána jó volt és haza felé kicsit jobb.

2011. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fiatalon 18 évesen voltunk itt ott 24 órás utakon de most is ha vissza emlékszek elájulok a kellemetlenségtől de ez a olcsó. Repülni ma már csak a 3-400ezer fizetésből érdemes.
2011. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!