Kezdőoldal » Utazás » Európa » El merjek induli Görögbe...

El merjek induli Görögbe (Asprovalta) szallas foglalas nelkul?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 6 éve minden nyaron Asprovaltan nyaralunk egy utazasi irodaval. Buszos utazas, apartman , önellatas. Ez egy nagyon olcso ut, 40 ezernel sose tobb ,plusz kaja ... Szoval nekunk nagyon bejott...

Viszont iden kozolte az iroda, hogy nincs szallas csak masik faluba...

Talaltam masik utazasi irodat, de mindenhol draga...


Van vkinek tapasztalata esetleg asprovaltarol vagy mas ilyen udulo kisvarosrol szallas ugyben?


Azt tervezzuk, hogy kimegyunk egyenileg (busz) es ott keresunk szallast. Nezzuk ezerrel a zimmer frei feliratot.


2011. jún. 14. 14:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg a kemping is jo lenne, ha van!!
2011. jún. 14. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt már nézted ?? [link]

Én ezzel az utazási irodával fogok utazni , busszal és sztem egyáltalán nem drága... eddig melyikkel utaztál?

2011. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddig a First Class irodával, első évben 20 ezer volt, tavaly 35, de mi mindig kaptunk kedvezményt is, mert mindig megtöltöttünk egy buszt a saját ismerőseinkkel. Volt olyan is, hogy ingyen mentünk. Szóval bementünk ebbe a télen-nyáron irodába és ott közölte a csaj, hogy nem is annyi, amennyit az oldalon olvastunk, hanem kb egy 10-essel több.... így kb 60 ezernél tartunk.... ami egy nyaralásért nem sok, de tekintve, hogy eddig fele ennyiért mentünk, nem túl jó
2011. jún. 20. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem úgy tűnik, hogy van szállás. :D

2011. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!