Kezdőoldal » Utazás » Európa » El akarok utazni, de kivel és...

El akarok utazni, de kivel és hova?

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat, de úgy érzem,hogy süllyedek egyre mélyebbre és ki kell szabadulnom innen egy kicsit. kapcsolatomnak nem rég lett vége,fősuli és gimi között vagyok az érettségi stresszben barátnőim nem akarnak vagy nem tudtak eljönni velem ( term. csak érettségi után ) de én nem bírok maradni, itt a nyár, mennem kell, akárhova..

milyen lehetőségeim lennének, hogy megismerjek egy másik kultúrát, környezetet embereket? körutazás vagy mi? van utazás társkereső? vagy valamilyen megbízható oldal ahol találok külföldi idénymunkát vagy vmi biztosat?

bele kell kalkulálnom,hogy lány vagyok és ismerős vagy biztonsági háttér nélkül nem akarok elmenni csak bele a vakvilágba, de itt sem akarok maradni egész nyáron..


2011. jún. 3. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Önkéntes munkához mit szólnál? Én így voltam anno külföldön 2 hetet, a melóba nem szakadtunk bele, viszont ingyen volt a kaja+ellátás, szép helyeken jártam, jó csapat jött össze, szinte minden este buli volt :)

Ha beírod google-be, hogy önkéntes munka, válogathatsz :)

2011. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
velem, bárhova :P
2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

gyanús,hogy csak 47%ban adsz hasznos válaszokat :D


nem igazán találtam olyan önkéntes munkát, amit külföldön is lehet végezni :(

2011. jún. 3. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért gyanús? Csak arról van szó, hogy a sok átlagos nem érti meg a zsenit :P
2011. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rendben, akkor bemutatnád magad egy picit és hogy hova mennél szívesen és miért? :)
2011. jún. 3. 22:13
 6/14 anonim ***** válasza:

rendben, akkor bemutatnád magad egy picit és hogy hova mennél szívesen és miért? :)


Hát egy "picit" igen, de nem fogok most kisregényt írni, ha valami érdekel, megkérdezed :P

Szóval: 19/F vagyok, debreceni, tavaly érettségiztem, most szeptembertől meg egyetem. Kb ennyi :P. És hogy miért mennék? Hát ezt nem tudom. Talán a kalandvágy miatt... Igazából a családi nyaralások nem túl izgik :P. A hova az mindegy, csak ne Keletre :)

2011. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
onkentes munka hol eri meg??:P
2011. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megyek én es :P
2011. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én is mennék valahova. 30 éves csaj vagyok. jo lenne csavarogni
2011. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Menjünk négyesbe :P

22F

2011. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!