Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horcátországba kell egy...

Horcátországba kell egy okmány hogy a 18 éven aluli bnőmet átvihessük a családommal nyaralni. Honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
Kerestem már minden hol de nem találtam. Olyat hallottam hogy azt lehet hogy magad megfogalmazod és lefordítod angolra, vagy horvátra. De ez esetbem minek kell benne lennie? (személyes adatok) és mennyire legyen pontos az angol fordítás, gondolom a google fordító megbukna a határon :D (ha már az engedélyt bérbe adásnak fordítja...)
2011. jún. 6. 21:15
 1/8 anonim válasza:
Legegyszerűbb lenne, ha vinné magával az útlevelét.
2011. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nincs útlevelem, személyim van.
2011. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyilatkozat kell a felügyeleti jogot gyakorló szülőktől, hogy hozzájárul az utazáshoz [link]
2011. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megint tanultam valamit, köszi. Igaz is, van benne logika.
2011. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor Szlovákia és Magyarország között volt még ellenőrzés, akkor csak felnőtt felügyelete mellett lehetett átlépni a határt. Aztán senki nem kérdezte, h ki az mellettem a 15 és 7 éves kiscsaj. csak átmentem értük és áthoztam, meg vissza...
2011. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat.
2011. jún. 7. 10:43
 7/8 anonim válasza:
Hát mondjuk ezt senki nem fogja tőletek elkérni a határon. Személyi az ablakon kilógat, határőr megnézi és kész.:)
2011. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem is tudtam hogy van ilyen,mi 12en mentünk 2 autóval,össze vissza ültünk,sőt a határon 2en gyalog mentünk át mer többen voltunk ahány személyes az autó,de a kutya se kérdezte ki hová tartozik stb
2011. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!