Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu Sidariba nyaral még...

Korfu Sidariba nyaral még valaki idén nyáron?

Figyelt kérdés
Én julius végén megyek :)
2011. jún. 17. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Senki!

2011. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
észrevettem
2011. jún. 20. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
én is nézegetem, de mi szeptemberbe mennénk és nem tudom mennzire van akkor jó idő. melyik irodával mennél?
2011. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én szeptemberben voltam anno....Az 1 hétből 2 nap esett az eső és a hét többi napján sem volt kánikula.Olyan kirándulós idő volt,nem strandolós.Nem véletlenül mondják,hogy a legzöldebb Görög sziget.A sok eső miatt.Én szeptemberben nem mennék oda.Bár lehet,hogy csak nekem nem volt szerencsém.
2011. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én kb 15 éve mindig szeptemberben megyek nyaralni,mert akkor tudom a szabimat kivenni.Az a tapasztalatom,hogy csak egész délre érdemes menni ,hogy tuti jó idő legyen.Pl: Kréta,Rodosz vagy Egyiptom,Tunézia.Én többször is befürödtem észak Görögországgal és Horvátországgal is.Nem mondom,hogy hideg volt,de nem az a jó strand idő.
2011. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a Télen-Nyáron utazási irodával megyek :) Julius végén szal akko még biztos jóidő van :) remélem...
2011. jún. 20. 17:24
 7/9 anonim válasza:
Én megyek, július végén c:
2011. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Repülővel vagy esetleg busszal mész?

:) Na meg a július vége nálad mit jelent?:)

2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
julius 29.én megyek Busszal :) ti?
2011. júl. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!