Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország miért veszti el...

Olaszország miért veszti el egyre inkább vonzerejét?

Figyelt kérdés

Még kisebb koromban, 9-10 éve állandóan Olaszország folyt még a csapból is, és ahogy hallottam, ennél régebben is. Olaszország volt a tökéletes nyaralási úticél, Velence, Róma, a tengerpart, az ételek, a nyelv, a férfiak, stb.

Mostmár azonban egyre inkább csak szidni hallom ezt az országot, csúnya nyelv, bunkó lakosok, koszos ország.

És... a mostani favorit egyre inkább Spanyolország az embereknek. Ez miért alakulhatott így?

Nem arról van szó, Spanyolország valóban gyönyörű, de szerintem az olasz kultúra sokkal vonzóbb, az országról nem is beszélve, közelebb is van, és sokkal értékesebb kincseket is rejt. Nem?


2011. jún. 18. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
mert 9-10 éve mindenki elkezdett odajárni és rájött hogy az ország nem is egy nagy wasistdas. én egyszer voltam ott, nem szeretem.
2011. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mi most voltunk, mert ajánlották, nekem semmi bajom nem volt vele, pedig nincsenek annyira kis igényeim. Olasz férfiak valóban nagy nőcsávászok, az emberek maguk nagyon kedvesek, nem a legtisztább ország, de nem is azért mentem oda, hogy a tisztaságban gyönyörködjek. Szerintem Velence örökzöld. A kaják nagyon jók voltak, bár hallottam h nem jó az olasz pizza, de szerintem ez helyfüggő. A tenger és maga a part Horvátországban jobban tetszett. Maga az élmény minden jóval és rosszal együtt azért feledhetetlen.
2011. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éve voltam Velencében és környékén. Triesztben nem tetszett, hogy közvetlenül az út mellett van a tengerpart egy minimális partrésszel, az is betonos. Én ilyet még életemben nem láttam. Jesoloban viszont gyönyörű homokos a part. Velence meg... én nem tudom szavakba foglalni. Azok a szűk utcák, a történelmi érzés, imádom. Persze embere válogatja, én sem a koszt mentem oda nézegetni. A halszag meg hát Istenem..aki nem bírja, az ne utazzon tengerpartra szerintem.
2011. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mondanám ,hogy elvesztené

a magyarok reálisabban látják az országot, nem esnek azonnal hasra, hogy olasz..húú

amúgy én nagyon sokan hallottam szidni az olasz férfiakat is, mert lehet, hogy jól öltöznek meg romantikusak, de keshedtek, egy agyon szidott átlag magyar középsulisnak a derekáig ér az átlag..,de tényleg

meg amúgy, ha az ember elmegy délre stb..akkor azért nem fog elájulni olasztól

és spanyol sokkal jobb hely

2011. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Tavaly Bibioneban voltam, nagyon tetszett. Eddig Olaszországban,Hotvátországban és Spanyolországban voltam tengernél,de nekem olasz tetszett a legjobban.
2011. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!