Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország legélhetőbb városa?

Olaszország legélhetőbb városa?

Figyelt kérdés
tehát hol van kis munkanélküliség? sok park? jó közbiztonság? jó oktatás? jó tömegközlekedés, stb.?
2011. szept. 12. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Livorno városa tetszett nagyon ,rendezett és tiszta és hangulatos de mégis nagyváros.Munkanélküliségi adatokról nem tudok sok mindent ,de azt szokták mondani ,hogy Rómától ami felfelé van ott jó a megélhetés és a közbiztonság.

Tömegközlekedés: egy-két buszt láttam de igazából én úgy vettem észre ,hogy az emberek nagy része 14-80 éves korig robogókkal járkál. Ezek általában olasz minőségibb robogók ,nem olyasmik amiket itthon látsz.:)

2011. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pescara,nyugis,csendes kis község;)
2011. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Firenze, egy kis kultúra nem árt.
2011. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, Rómától északabbra gyakorlatilag bárhol jobbak a viszonyok mint hasonló környezetben Magyarországon.

Közlekedés: buszok, vonatok mint Mo-n gyakorlatilag mindenhol van. Egyébként meg mindenki robogózik vagy autóval közlekedik. Benzin, gázolaj kb 40-50Ft-tal drágább mint Mo-n, dehát az ottani fizuk mellett ez még így is jóval megfizethetőbb.

Jobban el tudom ott képzelni az életet mint itt...

2011. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ebbe a Rómától északabbra dologba akkor Róma nem tartozik bele?
2011. szept. 25. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Róma nem igazán tartozik az élhető városok közé. Tőle északabbra kultúráltabb városok vannak. (Firenze, Miláno, Torino, Verona, Vicenza)

Ugyanolyan gondokkal küzd mint a többi metropolisz. Inkább a kisebb városok barátságosabbak.

2011. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!