Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Malévval utazok, akkor...

Ha Malévval utazok, akkor mennyibe kerül 2 csomag feladása?

Figyelt kérdés
Az egyik csomag ingyenes, a másikat pluszban adnám fel.
2011. jún. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Két poggyászt vihetsz. 1-t feladsz, a másikat a kézi, amit felvihetsz a gépre.

ha ezek felett van csomagod (kis retikült nem nézik, vagy is gépre vihetsz fel retikült+hátitáskát) akkor ott a link 2500 Ft/Kg ez elég húzos ár.

2011. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos lehet több poggyászt is feladni, mert mások is csinálták már. Csak a másodikért fizetni kell (és nem kilogrammonként.)


"Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy egy darab poggyász súlya maximum 32 kg lehet, valamint egy utas maximum 50 kg-ot adhat fel "

Ez is erre enged következtetni.

2011. jún. 19. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

ott van felette,ahonnan az idézetet másoltad.


Európán belül: 2500 HUF/kg budapesti kiinduás, illetve 10 EUR/kg nem budapesti kiindulás esetén


Európa és a Közel-Kelet között: 3800 HUF/kg budapesti kiinduás, illetve 15 EUR/kg nem budapesti kiindulás esetén

2011. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


ezt a malév oldalán néztem meg, mert én ha utazok mindig bele férek a maximumba, most babával fogok utazni, ott meg lehet még egy csomagot feladni.


Ha nem tetszik ami itt van egyszerüen hívd fel a malév-t és kérdezd meg hogy is megy ez.

2011. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!