Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Paralia a Grand tours-al?

Milyen Paralia a Grand tours-al?

Figyelt kérdés

most nezzuk a nyaralasokat es szeptemberben mennnek lehet Paraliaba, busszal, es ezt neztuk ki eddig(meg valtozhat)

sajna egeszsegugyi problemak miatt hamarabb nem tudunk menni es iden sokat se tudunk kolteni nyaralasra mert hazat ujitunk. szoval, ha voltatok ezzel az irodaval, vagy barmi hasznosat tudnatok modnani, megkoszonnem.


2011. jún. 20. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Voltatok már Görögországban?

Én voltam már sok helyen, Parálián is, de nekem nem tetszett... szemetes volt, tele volt cigánnyal, maga a város se egy nagy szám, nincs a környéken semmi látnivaló (esetleg a Meteórák).

Szerintem menjetek inkább Sartira (az se olyan nagy szám, de), sokkal szebb a part és környéke, mint Parália.

Vagy ne menjetek idén sehova, spóroljatok, és jövő nyáron menjetek el Rodoszra vagy Korfura, ott sokkal jobban át lehet érezni a görög hangulatot.

2011. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenképp megyünk idén valahova, kell a kikapcsolódás és majd j9v9re ha nem épitkezünk Olaszországot tervezzűk. nem Gürügbe nem voltunk még, sose. Amit még néztem az neos marmaras, mint helység. árak kb milyenek. az utazésba csak maga az út lenne benne a szállással, többiről mi kéne gondoskodjunk.
2011. jún. 20. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek nincs igaza. -.-"

Én voltam Paralián, és Olympic Beachen is [Paralia melletti település], és nekem nagyon tetszett. Igaz, nem mennék vissza ismét egy hosszabb nyaralásra, de 1-2 éjszakára, nosztalgiából szivesen. Cigányokat sem láttam. A part tiszta volt, és a víz is. :)

És látnivaló nem csak a meteórák van, hanem: Olympos hegy, Skiathos sziget...:)

2011. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Parália és a környező települések azoknak szoktak tetszeni, akik máshol még nem voltak Görögországban.

Aki úgy megy oda, hogy volt már a szigeteken, az biztosan csalódik!

2011. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. voltam már máshol is görögben, úgyhogy ez most nem talált. :P
2011. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merre voltál?
2011. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sarti, neos marmadas, paralia, kefalonia kozul voltatok valahol?
2011. jún. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!