Kezdőoldal » Utazás » Európa » Parália egy tininek?

Parália egy tininek?

Figyelt kérdés
Először megyek tengerparta Paráliába családdal és busszal :) az érdekelne hogy ott milyen a szórakozási lehetőség? hogy milyen helyekre érdemes elmenni bulizni vagy ilyesmi :) meg bármi más vélemény :P busszal megyünk és szoktak jönni velem egykorú 16 évesek is? vagy milyen korosztály jön? meg mit érdemes megnézni? élmények? :P köszönöm előre is :))
2011. jún. 26. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia. Mi is megyünk busszal Paraliára.:)) A Grand Tourasszal. Sok mindent olvastam Paraliáról és azt mondják h ez egy nagyon nagyon nyüzsis hely. És tele van disco-kkal:)) Úgyh azt biztosan találsz:P
2011. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is most megyünk Paráliára a párommal hétfőn. Én is azt hallottam,hogy nagyon jó,fiataloknak való hely.

20/L

2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszii :P

elsőnek: ti mikor mentek? mi is a grand tourssal megyünk julius 11.-én :P

2011. jún. 29. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszett de ha először mész külföldre akkor neked biztos tetszeni fog :) jó nyaralást
2011. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Első voltam:) mi augusztusban megyünk. szóval sajna nem egyszerre:S majd mesélsz h milyen volt??:)*-* melyik apartmanba mentek??
2011. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia! Én már voltam a családommal Paralián amikor 16 éves voltam.. nagyon jó hely és megfogadtam hogy vissza megyek a barátnőimmel és most mi is július 11.én megyünk busszal (Nyíregyházáról)! Amúgy nagyon sok szórakozási lehetőség van szerintem. Tuti jól fogod érezni magad. Sok a magyar is.. amikor voltam találkoztam egy barátnőmmel és nem is tudtam hogy ott van.:D Ha gondolod beszélgethetünk privibe és lehet még találkozni is fogunk ott! :):)

18/L

2011. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sziia :P de jóó :P mi is Nyíregyházáról megyünk szóval sztem fogunk találkozni :P tudsz nekem privit írni? mert akkor beszélhetünk :P
2011. júl. 5. 11:09
 8/11 anonim válasza:
itt az eamil címem: bizsiboo@citromail.hu :):)
2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is ott voltunk idén nyáron! :) Szerintem nagyon jó, mondjuk, csak 1 napot voltunk ott, az utolsót, elötte másik városban voltunjk.
2011. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Guhax válasza:
Basszus :D mi most Hétfön (juli.1.) megyünk és ti pont a második turnusba fogtok menni :DD bár..remélem ebbe a turnusba is lesznek jó csajok, meg hasonló :DD 15/F
2013. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!