Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely az olaszországi...

Milyen hely az olaszországi LIGNANO?

Figyelt kérdés
Csak ott találtam elfogadható árban szállást.De semmit nem tudok a helyről.Nagyon hangos,nyüzsis?Szép,van látni való?Milyen a strandja?
2011. jún. 24. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
családok számára ideális, lassan mélyülő a víz. látnivaló szempontjából kb 50 km-re van Velence..! vannak fagyizók éttermek, üzletek. A magyarok nagyon kedvelik!
2011. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és milyenek az apartmanok?Az olcsobb kategóriára gondolok.Remélem nem fogok csalódni.
2011. jún. 24. 21:03
 3/12 anonim válasza:
100%

Szió

Én kisgyerekként voltam ott, tipikus üdülőváros. a tenger csodaszép, de elég sokan vannak a strandon. Strandolni, este szórakozni nagyon jó :)

látnivalók annyira nincsenek. de ha városnézni megy valaki Olaszországba, akkor azok szerintem nem a tengerparti városokban lesznek

2011. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Mi is apartmanban voltunk, olcsóbb kategória. Jól felszereltek, igényesek.
2011. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Biztos velem van a gond, de engem a Lignano-Jesolo-Rimini-Bibione típusú üdülővárosok abszolút nem fognak meg.

[link]

A 4 közül 2-ben voltam, de elég is volt..

Hering tengerpart, látnivaló nuku, természeti szépség nuku, nem lehet mást csinálni, mint feküdni a parton a többi 1000 emberke közt, vagy járkálni a sétálóutcákban, és töménytelen gagyit vásárolni.

Sorry, ha valakit megbántottam - másnak tetszhet, ez az én véleményem csak.

2011. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

>> Sorry, ha valakit megbántottam...


Ha valakit ? Magyarország 90 %-át megbántottad. Senki sem jó dolgában megy Velence MELLÉ nyaralni gyermekekkel. DE igyekszik, kitesz magáért, talán megvonja magától a jobb falatokat, csakhogy a gyermekeknek biztosítsa a külföldi nyaralást, új világot mutasson nekik, tágítsa az értelmüket.

Persze, az olyanok, mint Te, fatális véletlen folytán jutnak el a csóró helyekre, nem is mennek többé...

Légy inkább szolga mások asztalánál, mint elöljáró saját fajtádnál.

2011. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! "Ne ítélj, hogy ne ítéltess." Nem ismersz. Nem "jódolgomban" mondtam ezt, hanem pont azért, hogy vacak helyre ne költse a kérdező a pénzét. Hozáteszem, minden külföldi utunkért megdolgozunk, spórolunk keményen, nem a popómból húzom elő, és nem is tolja alám kedves apuci. De ezt most nem fejtem ki neked - úgysem értenéd.

Azt a fatális baromságot meg honnan veszed, hogy Lignano meg társaik olcsó hely? Olaszország sosem volt olcsó, sőt - még akkor sem, ha a kedves kérdező pont ott talált egy olcsó apartmant. Ha eláruja, mennyiért találta (utazással, mindennel), szívesen segítek neki keresni egy hasonlóan olcsó utat valami szép vagy/és érdekes helyen (Görögo., Tunézia) ahová azt mondom, meg is éri elmenni, mert nem csak a strandon lehet fetrengeni.


"Nagyon hangos,nyüzsis?Szép,van látni való?Milyen a strandja?" - ezt a kérdező kérdezte. Továbbra is (még ha szerinted a magyarok 90%-át meg is bántom vele) annyit tudok írni a helyről, hogy igen, nyüzis, sőt hering, nem, nem szép a legnagyobb túlzással sem, ott helyben semmi látnivaló az égvilágon, a strandja jellegtelen, hering szintén. Ezek után légy márt olyan kedves, hogy nem szúrsz le, hogy véleményt írok, válaszolok a kérdésre.

2011. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még erre is reagálnék: "csakhogy a gyermekeknek biztosítsa a külföldi nyaralást, új világot mutasson nekik, tágítsa az értelmüket." Te ezeket honnan veszed?? Ha valaki tágítani akarja a gyermeke értelmét, vesz egy fapados repjegyet, és keres egy olcsó szállást 3 éjszakára, és elviszi Rómába, Isztambulba (vagy bármelyik csodaszép, történelmi emlékekben bővelkedő városba) a gyermekét. Egy "Lignano és társai" nyaralás feléből ki lehet hozni (tapasztalat, mielőtt kákát keresel a csomón), azzal tágítja a gyerek értelmét bárki, nem Lignano-val.
2011. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ugy érzem a 81%-nak van igaza.Igazából meg sem fordúlt volna a fejembe,hogy Lignano környékére utazzak.Sajnos idén nagyon olcsóból szeretnénk nyaralni és Magyarországhoz autóval ez esik a legközelebb Horvátország után.Horvátországban 2 éve voltunk,de a páromnak nem tetszett a sziklás,köves,gyorsan mélyülő tengerpart miatt.Gondoltuk idén miatta megnézzük az olaszokat.Szívem szerint Görögországba mennék,mert ott még nem csalódtam.Sajnos messze van kocsival.
2011. jún. 26. 07:57
 10/12 anonim válasza:

Én örülnék, ha "csak" Lignanoba is eljutnék. Persze majd én is szeretnék világot látni, történelmi helyekre eljutni. De amíg nekem az is csoda, hogy látom a tengert, megelégszem egy tömegesen látogatott hellyel.

Jó neked 81%, hogy megteheted, hogy ne csak így válassz. Ha a kérdező pedig nem azért akar Lignano-ba menni, hogy lássa a tengert, mert már járt Horvátországban, Görögországban, akkor neki azt ajánlom, ennyi pénzért járja először körbe Magyarországot, itt is gyönyörű helyek vannak. Csak azért elutazni egy oda,ahova igazából nem is vágysz, hogy elmondhasd külföldön nyaraltál, elég sznobságnak tűnik.

2011. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!