Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol a legolcsóbb a buszos...

(L) Bella (L) kérdése:

Hol a legolcsóbb a buszos utazás Görögországba?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg last minute kereső oldalakat? Nagyon olcsón szeretnénk Sartiba jutni szeptemberben busszal.
2011. jún. 27. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne menj bussza, az egy kínzás. Repülő nem drága.
2011. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Busszal ne menj! Régebben én is mentem, de elég belőle. Kész szenvedés! Menj inkább repülővel! Messze nem drága! Ráadásul kényelmes, gyors!
2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a repülő olcsóbb
2011. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

hát az utolsó elég hülye választ adott.. h lenne már a repülő olcsóbb?:D istenem te se nagyon láttál még világot:D


mamámék most jöttek haza pont Sartiból, busszal mentek, és csak pozitívumokat mondtak, az utazásról is, és a helyről is.

nekik fejenként 20.200 ft-ba volt 8 nap 7 éjszaka, összesen 10 nap volt a nyaralás, mer 2 utazás volt.


ha jól tudom az ibusznál volt :)

2011. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%

a repülő 10-20 euro között megoldható

Jóval olcsóbb

2011. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
én azt gondolom, hogy aki nyaralni megy, annak legyen már színvonala! Iskolás korban, meg haverokkal még elmegy a buszozás, de felnőttként én elég "proli" dolognak érzem. Ha meg egy nyaralásnál nem tudsz kifizetni egy max. 20-30 ezer Huf-os repjegyet, az inkább ne menjen nyaralni. A buszos nyaralásnál már csak a májkrémcsomagolós, hűtőtáskával nyaralók vannak lejjebb.
2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Szia!


Én őket ajánlom nagyon jó szívvel: [link]

2011. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
90%
egy repülőjegyes színvonalas utazás 120ezzertől kezdődik. gyökér..
2011. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj busszal, kibirható tavaly voltunk , most pedig az idén Spanyolországban szintén busszal.

Aki nem szeret utazni, annak szenvedés valóban.

Mi nagyon élveztük.

2011. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
véleményem szerint, inkább legyen a szállás, és a környék, és a kaják minősége színvonalasabb, mint hogy az a kis utazás, ami mellesleg teljes mértékben kibírható
2011. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!