Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kb. mennyibe kerülhet ez az...

Kb. mennyibe kerülhet ez az európai körtúra?

Figyelt kérdés

10-12 nap alatt szeretnénk ezt megtenni autóval.

[link]


sok/kevés a kiválasztott helyszín? mit gondoltok? ha a szállást nem nézem, kb. mennyibe kerül? utazás, kajálás, belépők, stb.?


2011. júl. 12. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából megcsinálható, de én úgy számolnék, hogy minden másnap utazás, minden másnap városnézés. Szóval ahogy odaértek egy helyre, aznap nemigen lesz már idő megnézni az egész várost, így kell mindenhol még egy nap. Úgyhogy kicsit több lesz, mint 12 nap. És így minden városra csak 1, 1.5 nap jut, ami néha lehet, hogy kicsit kevés...

Benzin+autópályaköltséget elég jól becsül pl. a viamichelin.com weboldal.

Kajálás - attól függ, hogy tervezitek. Minhárom ország drágább, mint Mo, de azért nem sokszorosan.

Én lehet, hogy kiahgynék 1-2 várost és akkor nem lenne annyira rohanós, de biztos így is nagy élmény lesz!

2011. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fél világot bejártam, de én így biztosan nem utaznék.

Főleg nyáron nem!!

A feltüzesedett autóból nézni a strandolókat majd a tengerparton autókázva??!


A kevesebb több lenne.


"Ha kedd, akkor Belgium" volt a fim címe, ahol minden napra más város jutott...


Utazzatok le egy hétre az olasz tengerpartra, de másik útvonalon gyertek majd haza.

Az oda- és a visszaúton is megálltok valahol 1-1 napra.

2011. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kiszámoltam neked. Nem tudom, hogy mennyit fogyaszt a kocsi, amivel mennétek, de én 10 l-rel számoltam. a benzin ár pedig (inkább legyen több, mint kevesebb )380 ft. Így 2680 km-t 101992 Ft-ból tudtok kihozni, ha tartjátok pontosan ezt az útvonalat. (a Google Maps-eset). Ha tudsz pontosabb adatot adni, akkor kiszámolom neked mégegyszer, és utánanézek a benzin árának is. :)
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!