Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban hova érdemes menni,...

Svájcban hova érdemes menni, melyik városba 2 napra h szép hegyeket is lássunk?

Figyelt kérdés

Svájcba utazunk látogatóba és lesz 2 napunk, választhatunk vmi várost ahol lakunk. Szívesen mennénk hegyek környékére, vagy tóhoz és elsősorban Berntől északra valahol. Hol érdemes? Ahol lehet könnyed sétákat is tenni szép környezetben nem kell összevissza drága felvonókat fizetni(max egyet)

aki tapasztalt ebben az talán tud segíteni

köszi


2011. júl. 12. 18:26
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom,de én a párommal itt vagyok Los Angelesbe!!!Nagyon tuti hely!!Rengeteg mindent megnéztünk már!!!és szerencsére még itt leszünk két hétig!!!Ahhoz képest hogy még csak 16 vagyok!!!!!!!!!!!Am nagyon meleg van itt minden nap!!!!!!!!!
2011. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első hazudsz te féreg
2011. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Féreg vagy te!
2011. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el a Zermatt nevű városba, igazi svájci hangulat, ráadásul nem lehet autóval bemenni a városkába, csak ilyen elektromos taxik vannak- nagyon jó a levegő!! Lovaskocsi, faházak, és egy köpésre onnan a Matterhorn- a legszebb hegy az Alpokban.
2011. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!