Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az igazság szája (Rómában)...

Az igazság szája (Rómában) hol van, és mire jó?

Figyelt kérdés
Rómába készülünk, de nem találok semmit erről az igazság szájának nevezett furcsa valamiről... Azt olvastam, hogy mindig nagy a sor, meg ilyenek, de miért? Elmodja az igazat vagy mi XD. Amúgy kell ott fizetni? Gondolom hasonló lehet azokhoz amik itthon vannak, mert itthon is láttam már ilyen gépeket, vagy nem tudom mi ez... És gondolom ad ki papírt, ha igen akkor magyar nyelvűt? És egyátalán én azt se tudom merre van, a belvárosban? Mondjuk szerintem az utazási iroda úgyis szervez odasétát vagy nem tom.:)
2011. júl. 15. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez egy régi kőből készült fej domború szobor és beledughatod a kezed, állítólag ha rossz ember vagy leharapja, de kétlem h bárki is ott hagyta volna a karját :) Nem ad papírt, ez egy maradvány, nem elektromos gép. Híres, pont azért amiért a colosseum, mert régi, de amikor mi voltunk nem volt sor, csak mindenki fényképezkedik vele,

[link]

2011. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!