Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában már jártatok? Mi a...

Rómában már jártatok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta,hogy érdemes elmenni,hisz az maga a történtelem.
2011. okt. 8. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz rengeteg történelmi műemlék van ott most nem sorolnám fel mert nincs kedvem annyit írni. Meg persze nagyon hangulatos kis hely nagyon szép látni valük vannak szóval aki ki megy 1 hétre az tuti nem fog unatkozni jó kajáldák vannak és szállodák én ott elvoltam egy hétig.
2011. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!!!!!!!!!!!!!!!

Csodaszép, Rómában sétálni olyan, mintha benne sétálnál a történelemben.

Egy kedves ismerősöm mondta egyszer és nagyon igaza van:

" Van, aki szereti Rómát és van, aki még nem járt ott."

2011. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű város, mindenképp érdemes elmenni.
2011. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Voltam 2x. Láttam.. ennyi.

Egyszer tényleg érdemes megnézni, végigbarangolni a várost, de vannak olyan városok és vidékek Olaszországban, ahol többször voltam már.

2011. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? Rómáról kérdezel, nem egy ismeretlen, apró falucskáról, ahol van egy főutca, két kocsma, meg egy posta... Na, vajon érdemes-e elmenni az egyik legnagyobb és legszebb európai fővárosba, vajon lesz mit megnézni, vagy egész nap unatkozni fogsz..?
2011. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen szep muemlekek, elhanyagolva, kosz van es szemet, az elmult 3 evben teljesen lerobbant Roma, eleve az olasz koszos nepseg,sok kint elo magyar ismerosom van,es megmondtak hogy nagyon lepusztult mostanaban,de azert igy is erdemes megnezni de en nem vagyok hasraesve tole... Wizzair jarattal 50 eurobol odarepulsz 1 ora alatt....
2011. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Róma tisztább, mint Budapest, holott tízszer többen élnek benne, erről ennyit.
2011. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
6 evig eltemo ott... te??? koszfeszek..ugyanugy mint parizs!
2011. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
...amugy csak 3 szor annyian elnek mint Budapesten ugyanis Roma lakossaga 6300.000, Budapeste 2200.000 az aglomericioval egyutt!
2011. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szellősnek, kisvárosiasnak tűnt, a Colosseum is kicsi, meg a szent Péter bazilikai is első blikkre, de aztán bementem és csak ámultam. nagyon szép város, bár csak pár napig voltam, de tervezem, hogy visszatérek.
2011. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!