Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nyaralni? (többi...

Hova menjünk nyaralni? (többi lent)

Figyelt kérdés

családdal mennénk 4-5 napra külföldre (2 felnőtt két kamasz). Inkább városnézős nyaralás lenne jó, Eu-ban, nem túl messze mert kocsival mennénk, max. 800-900 km-es távolság.

Voltunk már: Bécs, Graz, Berlin, München, Frankfurt, Hamburg, Krakkó, Prága, Pozsony, Vaduz

Keletre nem nagyon mennénk.

köszi


2011. júl. 18. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Salzburg! Persze ott a környező vidék is nagyon szép, így arra is szánjatok pár napot.

Ezen kívül még Nürnberg-Regensburg jutott eszembe, ahol én jártam és tetszett.

2011. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hohó pedig én Isztambult csak ajánlani tudom. (oké, kicsit több-1200 km szegedtől, de hát megéri, nagyonnagyon. imádom a várost)
2011. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Varsó esetleg vagy például Kolozsvár, Bukarest? (keletre vannak de Kolozsvár megér egy utat szép város)
2011. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Horvátország-Trogir,Zadar,KRKA nemzetipark Kb 730 Km és rengeteg látnivaló.
2011. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kassa,komárom(két roszág,vannak akörnyéken is szép helyek) x
2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Trogir-Tökéletes állapotban megmaradt vár fal,ó város.A világörökség részét képezi.Sok látnivaló és fényképezni való.A városból kirándulási lehetőség van Pl-Kliss vára ahova IV Béla királyunk is menekült a Tatárok elől.Omis ami festői szépségü helyen fekszik,kanyon és homokos tengerpart.Kastélyok,várak és KRKA nemzeti park.Itt egy fa pallón lehet végig menni alattunk pedig patakok ,folyók,vízesések.A vízben nagyon gazdag az élővilág,és ha van kedvetek a vízesés alatt fürdeni is lehet.Itt is nagyon szép fotókat lehet készíteni...és mindez elérhető távolságban....
2011. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!