Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová menjünk ilyen "feltételek...

Hová menjünk ilyen "feltételekkel" nyaralni?

Figyelt kérdés
60 éven felüli szüleim soha sehol nem voltak még nyaralni. Most ha minden jól megy, rá tudunk egy nyaralásra némi pénzt szánni, csak kérdés, hová menjünk. Jó lenne városlátogatás, de legyen benne tengerpart is, és legalább egyik irányba repülhessünk. És persze azért ne legyen túl drága se. Ötletek?
2011. jan. 30. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha repülni akartok és nem szeretnétek, hogy túl drága legyen az már akadályba ütközik. De amúgy én a horvát tengerpartot ajánlom: van tenger, van sok szép középkori város és ha jól tudom Splitben van egy repülőtér.
2011. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért leírhattad volna, hogy mekkora keret van rá.

Én javaslom Barcelonát, sok látnivaló van, van tengerpart is és nem túl drága, fapadossal olcsón el lehet jutni.

2011. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért ütközne akadályba? Sokszor egy fapados repülőjegy vagy charter járat olcsóbb, mint a benzin Horvátországba, sokat utazom, tudom.:) Én biztos valami olcsó egzotikus helyre vinném őket, pl. Tunézia, Egyiptom, hogy lássanak egy teljesen más világot.
2011. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bevinnéd őket a tüntetések közepébe?:D
2011. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D Nem. De Egyiptomban az üdülőfalvakban (Sharm, Hurghada) nyoma sincs ilyeneknek. Meg hát a kérdező lehet nyárra gondolt, akkor lehet, hogy már nem lesz gáz.
2011. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én olyan helyre vinném őket, ahová van fapados járat (ha repülővel szeretnétek utazni). Böngészni kell pl a wizzair oldalát, néha egész olcsó áron lehet repjegyet foglalni.
2011. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondoltam már Velencére, oda elég olcsón voltak wizzair-rel repjegyek, de most nagyon drága lett. Onnan el lehetne menni pl. Rómába vonattal, vagy valamelyik tengerparti kisvárosba. De Franciaország se lenne rossz, pl, egy buszos körút, de egyrészt elég drága, másrészt nem tudom mennyire bírnák a sok buszozást.
2011. febr. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!