Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová menjünk nyaralni? Olaszor...

Hová menjünk nyaralni? Olaszország? Görögország?

Figyelt kérdés
Szüleim még sosem voltak külföldön, de nyáron elmennénk valahová. Szeretnénk várost is látni és a tengerparton pihenni, lehetőleg repülővel, és olcsón (max. 100 000Ft/fő). Ötletek?
2011. máj. 16. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem akarlak elkeseríteni de 100.000ért nemfogtok tudni repülővel menni...:/ (ha mégis találtok ilyen utat vagy vmi akkor mindenképp írd meg pls , mert én már 1 hete böngészem az utazási irodák ajánlatait :D)


Görög és Olaszországban is van lehetőség várost nézni és tengerparton pihenni.Görögo.-ban megszálhattok Athenhoz közel és egyik nap elmehettek , vagy megmászhatjátok az Olimposzt.Olaszországban Velencét ajánlom h nézzétek meg vagy Rómát (de nyilván ezzel nem mondok újat)

Görögország mindenesetre olcsóbb mint Olaszország (legalábbis én ugy vettem észre)

2011. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valamilyen megoldást kell találnunk, mert hosszú buszutat biztos nem bírnának. Szeretném tényleg széppé tenni ezt a nyaralást, nehezen szánták rá magukat, és még tényleg nem voltak sehol (anyum még belföldön se volt nyaralni).
2011. máj. 16. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Kocsival nem tudtok menni ? Mi a családdal mindig kocsival megyünk mindenhova(még Spanyolországba is azzal mentünk pedig elég messze van...Olaszország ahhoz képest :)...)

Busszal is kilehet bírni :) én tavaly voltam barátommal 16órás úton , a lényeg h párnát mindenképpen kell vinni különben elég kényelmetlen )

Hát figyelj..ha ezek semmiképpen sem jöhetnek szóba, akkor itt nézzél szét! Én zakynthost tudom ajánlani nagyon szép hely, viszont műemlékekben sajnos nem bővelkedik:/...ezek éppen hogy túllépik a 100.000HUF os határt :): [link]

vagy Korfu , ezis egy sziget zakynthoshoz hasonló:

[link]


Ha pedig várost nézni szeretnétek mindenképpen ajánlom at olymposzi riviérát(viszont ez már kicsit drágább)

[link]


Olaszország szerintem sehogy sem jön ki 100.000HUF ból de ha találok akkor majd írok :)

2011. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország, Trogir ennyi pénzért.

Van arra repülő is, de nem tudom az mennyi.


Szép hely. Középkori város, pálmák is vannak egy-két helyen és gyönyörű tenger.

Most Görögbe nem mennék, mert ott gebasz lehet.


Másik jó ötlet még talán Róma ahol egy hostelben lehetne szállást kapni [link]

Onnan pedig egy HÉV szerü járattal bő félóra a strand.

Max nem egy hétre mentek hanem csak 5 napra.

2011. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Trogír, az kijön kettőjüknek kb. 200ezerből,

de csak saját autóval.

Úgy nem jó?

2011. máj. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kocsival biztos nem merünk elindulni, busszal meg pláne nem, szüleim 60 éven felüliek, nem bírnák. Lehet Korfu lesz, két éve voltunk ott férjemmel nászúton, tetszett.
2011. máj. 17. 08:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország simán bevállalható kocsival. Nincsenek határok, csak mész és meg sem állsz. Mi 12 óra alatt odaértünk (Caorle), úgy, hogy megálltunk aludni is egy pár órára. Görögország sokkal gázosabb (mi is Korfun voltunbk), ott pl. csak a magyar-szerb határnál álltunk vagy 6 órát, a macedón-görögnél meg megint vagy 5-öt. Hazafelé ugyanez. Szóval tragédia úgy, ahogy van. De Olaszországot simán be lehet vállalni kocsival.
2011. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjetek Korfura, kezdőknek repülővel kitűnő választás. Egyébként, ha tengerpartot is akartok, akkor Görögország sokkal jobb mint Olaszország. Olcsóbb is és ezer más dolog is mellette szól.
2011. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is görög. Mi voltunk dél Olaszban, Nápoly mellett, egy szemétdomb. Ha már olasz akkor észak. Ja és borzasztó drága volt minden, FP-on voltunk, egy rakás pénz elment kajára.

Spanyol csodálatos volt, görögbe most készülök, de nagyon drága, nem tudom össze-e fog jönni.

Tunézia nem érdekel? 2 óra repülővel és sokkal olcsóbban kapod meg mint az európai országokat, és AI sok csillaggal.

2011. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!