Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba kell útlevél?

Görögországba kell útlevél?

Figyelt kérdés

Szerbián, Makedónián megyünk keresztül, Paralia felé. Van, aki azt mondta kell, van aki azt, hogy nem. Hol tudom hivatalosan megnézni/megkérdezni???


Köszi!!!


2011. júl. 24. 14:30
 1/5 anonim válasza:
hát szerintem nem itt :) én azt mondom, hogy kell, mert tavaly voltam és akkor kellett, de inkább hívj fel egy utazási irodát vagy kérdezz ismerősöket, akik voltak már. Interneten nem hiszem, hogy van olyan oldal, ahol utána tudsz ennek nézni, inkább telefonálj :)
2011. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég a személyi is!

[link]

2011. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, már nagyon sokszor volt ilyen kérdés.
2011. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi is most voltunk Görögben, és elég volt a személyi, ezt az utazási iroda is megerősítette (felhívhatod őket akár), de aztán végül Bulgárián keresztül mentünk, hogy ne legyen Macedóniában kötözködés.
2011. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!