Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia! De nem London. Milyen...

Anglia! De nem London. Milyen kisebb városba érdemes menni munkát vállalni?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk szeptemberben Angliába indulni. Mégpedig munkát vállalni. Már sokmindennek utánanéztünk, azonban a legfontosabbat még nem sikerült eldöntetnünk. Ahogy több fórumot olvasgatunk, azt tapasztaljuk, hogy nem feltétlen London kell legyen a fő cél. Ugyanis ott a szállás is drágább. Mi kisebb városban gondolkodtunk. Igenám, de Anglia hatalmas. Melyik várost célszerűbb kiválasztani. Ahol munkalehetőség is van. Köszi a válaszokat :)
2011. júl. 28. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is egy kisebb városban élek Angliában..Dehogy melyik városkába kéne menni??? Nem igazán lehet tudni előre.

Vannak városok ahová hiába mennél nincs állás,vagy ha van elég nehéz megszerezni.Vannak városkák ahol könnyen talál az ember..

Nem így kell hozzá állni,hanem úgy hogy eldöntitek,hogy Anglián belül hova mennétek szívesen.Észak felé vagy dél felé?? Hol van a közelben nagyobb város(biztos ami biztos alapon) Majd először csak az jöjjön ki,aki jobban tud angolul,és ő keressen munkát.Ha talált,akkor kijöhet a másik is,mert akkor már lesz szállás.

Vagy keresni kell rokont /barátot akik kint élnek,és ők tudnak segíteni pár dologban..

2011. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még valamit.Számít az is,hogy milyen munkára gondoltatok.Mert vannak városok ahol lehet hogy pont a ti munkátok kell...
2011. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Anglia egy szar hely.
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Valójában tényleg így van, el kell dönteni az irányt. Mi Skóciára gondoltunk elsősorban, vagy Bournemouth. Szakmánk az nincs olyan piacképes, mert ugye elhittük, hogy tanuljunk, tanuljunk, végezzünk egyetemet. Bármilyen munka érdekel minket, tudunk lovagolni, lovakhoz értünk...ezenkívül bármilyen egyszerű munkát is elvállalunk. Még egyszer köszönet a válaszért. Netán, ha jártas vagy lovasügyben... :)
2011. júl. 28. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Nos Bournemouth városkát pont ismerem mert többször voltam ott,és mert viszonylag közel lakom hozzá(mondjuk Angliában a 80-100 km még közelinek számít)

Bournemouth-ba akartam én is menni..de ott nem sok esély van a melóra.(ezért nem mentünk eddig oda) Ugyanis Bournemouth többnyire vendéglátásból él,Rengeteg szállodája van..Viszont mindegyik szállodának megvan a maga alvállalkozója akik a saját honfitársukat,saját ismerősüket viszik oda..Tudom ,mert több szállodában próbálkoztunk..de semmi..De megpróbálhatjátok hátha nektek sikerül..

Skócia sem lenne rossz megoldás,de ahogy olvasom,és hallom ott sem kapkodnak a dolgozók után..Talán egy skót kisvárosban esetleg van esély,de ebben nem vagyok jártas,mert nem voltam Skóciában még..

Szoktak lenni olyan állások,ahol farmra keresnek lovászokat/kertészeket..De ide elvárják a gyakorlatot,és referenciát..De az ilyen állásokat nem minden nap olvas az ember..Néha van aki keres lovászt,de pár nap és már be is telt az állás..Ezek az állások még itt kint is jó állások,és nagyon erős a gyanúm,hogy többnyire angolok szerzik meg..Ha már keresnek valakit akkor inkább angolokat alkalmaznak..

Tényleg előbb döntsétek el,hogy hova mennétek,melyik városban.Utána kell nézni az adott városkának.(látod Bournemouth-rólmár tudok írni neked,sőt képeket is tudok mutatni,hogy milyen szép hely) de azt is tudom,hogy ott nincs sok lehetőség....

Ami fontos..

- jó angol nyelvtudás

-talpraesettség

-egy kis tőke...

ha van még kérdésed szívesen segítek,és válaszolok ha tudok..

üdv

2011. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!