Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol tudok venni LONDON PASS...

Hol tudok venni LONDON PASS bérletet on-line?

Figyelt kérdés

Kérlek linkeljen valaki egy oldalt, mert már rengeteget googleztam, de sehol nem találok egy olyat, hogy megrendelés itt, odaklikkelek a db-ra..kiválasztom hány napos és ennyi.. mindnehol csak az van, h megveheted on-line, erre meg erre jó..

Lehet nem vagyok az a jó keresgélő, de ilyen béna sem lehetek.. :))


2011. júl. 29. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
külön érdekelne, hogy mennyibe kerül a sima utazásra, illetve utazás+múzeumokra való bérlet.
2011. júl. 29. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a hivatalos Londonpass oldal! Ezt olyan nehéz volt megtalálni? Az oldal tetején van olyan hogy "buy now" ott tudod kiválasztani amilyet akarsz és megvenni!

2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igazából kaptam ismerőseimtől olyan hitegetést, hogy hamisítják.. ezért, amit találtam abban már nem voltam biztos.

Meg eleve bénáztam szerintem. :P

2011. júl. 29. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy utazásra külön kell vásárolni, vagy van e kombinált ami belépőket is tartalmazza meg az utazást is?
2011. júl. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!