Kezdőoldal » Utazás » Európa » Két Oroszország lenne?

Két Oroszország lenne?

Figyelt kérdés
Oké, tudom hogy hülyén van megfogalmazva a kérdésem, ezért is kérek tőletek most bocsánatot, de kaptam nemrég egy ilyen országokról szóló könyvet, és láttam, hogy Lengyelországtól északra is van egy pici terület amire azt írják, Oroszország.. (nem Fehéroroszországra gondolok) Megnéztem máshol is, és ott is úgy van.. de ez nekem olyan furcsa, nem is határos a kettő együtt..Bocsi lehet hogy sokatok számára irtózatos nagy hülyeséget kérdezek, csak olyan furcsa volt..
2011. aug. 1. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz az Oroszország, csak "nem ér össze" az anyaországgal :) Azért kellett az Oroszoknak, hogy legyen olyan tengeri kikötőjük Európa irányába, ami nem fagy be télen :) Én ennyit tudok róla.
2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem két Oroszország van, hanem az a terület Oroszország exklávéja


magyarázat:

[link]


és a hely neve:

[link]


Kalinyingrádi terület, Oroszo. egyik közigazgatási része

2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi Nektek!!! :-)
2011. aug. 1. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lekéstem :(


egyébként ilyen van nagy britanniában is. nekik a Gibraltár az ami külön van :))

2011. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nah, ezt sem tudtam :D:D Köszi szépen :-)
2011. aug. 4. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Remélem Székelyföld is exklávénk lesz! :)

Ezt én is felfedeztem 6 éve, anyuka sem tudta... :)

Sokan nem tudják!

2011. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
áá nem hiszem, vagyis lehet hogy egy szép napon igen, de szerintem inkább már maradjunk úgy ahogy vagyunk, így is eléggé utálnak minket a környező országok, ne legyen még rosszabb a magyar népnek :/
2011. aug. 25. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hamár úgyis utálnak, legalább úgy utáljanak! :)
2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!