Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe fájna hármónknak a...

Mennyibe fájna hármónknak a francia utazás?

Figyelt kérdés
ki szeretnénk menni szilveszterkor párizsba. 3 man mennénk. 18 20 illetve 21 éves. emlékezve vonattal mennénk 5 napra. elvira.hu-n utánna neztem de nem találtam pedig a külföldi utazás alatt néztem de nincs. link illetve konkrét árakat szeretnék nekem mo.n belül szabad jegyem van. érdekel busz vonat vagy repülő. valami kedvezmény is jó lenne. melyik a legolcsóbb mód hogy vírussak. (Bcs a helyesírási hibákért )
2011. szept. 27. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
3 főnél már lehet autóval éri meg legjobban.
2011. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, vonattal a legdrágább még akkor is ha otthon szabad jegyed van. èn Némeotrszágban élek és országon belül is egy vagyon a vonatjegy, akkor éri meg ha veszel vonat kártyát és egészévben használod, mert az sem kétfillér.

Szerintem busszal vagy repülövel a legolcsobb, persze autóval is menne.

én amit ajánlok nézzetek szilveszteri utakat.

még a városnézüs utak is utazási irodán a legolcosbbak. viszont szilveszterre egy vagyonba fog minden kerülni.

2011. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó nektek, nekem sose jönnek ilyen messzire a haverjaim, külföldi útra szinte lehetetlen őket rábeszélni merthogy sokba kerül. Nade kitudja meddig élünk, ki kéne használni ezeket a lehetőségeket, úgyhogy hajrá neketek.
2011. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meglesz az a gáz hogy jogsi szókimondó sincs. melyik rossz ajánlanátok... webcimet tudjátok linkelni kiskunfélegyházi vagyok
2011. szept. 28. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég össze-vissza írsz, nem is értem, milyen webcímeket akarsz?
2011. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szilveszterre mész, nem az útiköltség lesz a legtöbb. A szállásárak, kaja, minden sokkal drágább akkor. Talán még utazási irodával jársz a legjobban erre az esetre.
2011. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!