Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóbusszal való utazás...

Autóbusszal való utazás külföldre?

Figyelt kérdés
Jövőhetén megyünk Görögországba , autóbusszal. Érdekelne a vélemény, hogy milyen és hogy mire figyeljünk oda, tanácsok élmények érdekelnének. Röviden hogyan lehet túlélni 1napos autóbusz utat!
2011. aug. 4. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
A legjobb tanácsom az, hogy busszal ne menj! Görögországot ajánlom, mert nagyon szép ország, de busszal kész rémálom. Inkább fizetek kicsivel többet, de megyek repülővel! A buszok tele vannak lábszagos, büdös utasokkal+gyerekekkel utaznak, ők pedig visítoznak egész úton, aztán nem beszélve arról, hogy éjszaka mindenki olyan módon hátrahajtja az ülését, hogy nem tudsz aludni. Szar az egész. És nem megbántva a szegényebbeket, de aki nem bír kifizetni egy repülőjegyet, az ne menjen nyaralni. Max. Horvátországba.
2011. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na én is ezért nem akartam busszal menni. 25éves vagyok de még nem láttam a tengert most lesz az első, én is repülővel akartam menni, de ha azzal mentünk volna sokkal kevesebb lenne a költő pénz. Inkább szenvedek mint ott hogy nem tudom meg venni magamnak amit szeretnék vagy nem tudok elmenni valahova. Sajnos én se vagyok a gazdag emberek táborába, de 8hónapon keresztül spóroltunk úgy hogy 30E Ft ot tettünk le.Mert többet nem ment. Amúgy Horvátország se olcsóbb és nem sokkal rövidebb az út! (Ennél több nem menne) Lehet valaki gondol egyet és utazik , de aki nem teheti ezt meg ne is menjen sehova ?
2011. aug. 4. 17:30
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom az előttem szólóval, én is mondtam a többi néninek a pihenőnél még júniusba, hogy inkább fizetünk legközelebb többet és repcsijegy lesz, mint hogy még egyszer busszal mennyünk. Görögo. nagyon szép hely, a busz út viszont elviselhetetlen. Főleg, hogy bármikor defektet kaphat, mint nálunk és számolni kell locsi-fecsi nagymenő lánykával, akinek élete az energiaital - mint nálunk. Egyébként imádtam nyaralni, a csapat nagyon összetartó volt.


17 éves lány

2011. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
*szólóhoz
2011. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
*menjünk
2011. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Belehalni még nem halt bele senki, csak túl élem valahogy :-(
2011. aug. 4. 17:40
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Most kérdem én! Milyen nyaralás lesz abból ami 30 ezerbe kerül busszal, szállással együtt? El sem bírom képzelni! A másik dolog pedig az, hogy gondolom, itthonról visztek minden kaját! Ezt hívom úgy hogy tipikus magyar nyaralás! Én azt mondom, hogy egy normális nyaralás 100.000 Huf/fő/hét-nél kezdődik! Kevessebből nem tudnék nyaralni, mert már megszoktam egy bizonyos színvonalat!(3 vagy 4 csillag és legalább flépanzió, de inkább all inclusive)
2011. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
30e ret tettünk le egy hónapba nem 30al megyünk el nyaralni. Kb 160-170 e ft lesz a költőpénzünk egy hétre. De itt nem az anyagi helyzetem a lényeg, hanem azt kérdeztem hogy hogy lehet túl élni az utat. Nem viszünk magunkkal sok kaját, mert busszal megyek!!!!!!!!!!!!! Nem viszek kolbász meg szalonnát meg lila hagymát. Jó neked hogy megengedhetett magadnak a 4csillagos szállodát. DE Magyarországon sajnos a legtöbb ember nyaralni se tud elmenni. Örülj neki hogy te szerencsés vagy!
2011. aug. 4. 17:52
 9/20 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ó, de nagy cucc...

Én Spanyolhonba mentem busszal, nem 1 nap volt, ráadásul 190 cm vagyok, szóval a lábaim a nyakamban voltak, mégis kibírtam, mert jóval olcsóbb volt. Ha olyan nagy arisztokrata vagy, hogy derogál busszal menni, ne menj, de úgy vélem az általad leírtak alapján, hogy csak túl fogod élni valahogy a pórnéppel egy légtérben azt az 1 napot.

2011. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!