Kezdőoldal » Utazás » Európa » Veszélyes Pozsonyba menni?

Veszélyes Pozsonyba menni?

Figyelt kérdés
Beszólogatnak ha magyarul beszélsz vagy ilyesmi?
2011. aug. 24. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért,egy szlováknak Budapestre? :D


Dehogy!

2011. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Á, jó tudni!
2011. aug. 24. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Már nem az első ilyen kérdés!

Honnan szeditek ezt??


Amúgy nemrégen voltam ott és rengeteg a magyar turista.

2011. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem az első!
2011. aug. 24. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért veszélyesebb Pozsonyban magyarul beszélni, mint Budapesten szlovákul. Aki Budapesten az utcán beszél hangosan szlovákul, arról a többség még azt sem tudja, hogy milyen nyelven beszél. Fordítva ez nem igaz: annyira irritálja őket a magyar szó, hogy képesek békésen sétálgató turistáknak nekimenni, szólni, veszekedni.
2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van, ahogy az előttem válaszoló leírta. Nyugodtan beszélhetsz magyarul, semmi bántódásod nem lesz, hacsak nem provokálsz.
2011. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem kell provokálni. Én ismerek valakit, aki nagy hangon panaszkodott mindenfelé, hogy őt szlovák fiatalok majdnem megverték Kassán mert magyarul beszélt. Azt már nem említi, hogy nagymagyarországos pólóban, kopaszon és acélbetétesben tette mindezt.
2011. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Itt élek, szerintem elég jól tudom mi a helyzet. NEM veszélyes Pozsonyban megyarul beszélni. A családommal, barátaimmal is magyarul beszélek, soha nem volt belőle bajom.
2011. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pozsonyban nemcsak a magyar turista hanem a magyar lakosok száme sem alacsony.Mivel én minden nyáron Pozsonyban nyaralok igy tudom.Nem kell félni pozsontol szuper hely,rengeteg nevezetesseggel és sok magyar turistával.Az igaz hogy ha magyarul szeretnel beszelni inkabb csak halkan mert amugy vannak egypáran akik odaszolnak.
2012. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!