Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék kimenni dolgozni...

Szeretnék kimenni dolgozni Angliába (esetleg Skóciába). Nem akar valaki csatlakozni?

Figyelt kérdés

Egyelőre ez még egy terv csak, de mindenképp ki fogok menni, max. aupair-ként, ha máshopgy nem. Valakit nem érdekel a dolog? Vannak lehetőségek bőven.


22/L


2011. aug. 17. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Én október 10-én indulok Londonba, középfokú angol nyelvtudásom van, így a szakmámban nem tudok elhelyezkedni, ezért konyhai kisegítői, takarítói, pincér, pultos, hotel állások érdekelnének, de szívesen dolgoznék gyárban is.


22/F

2011. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia


ez az október 10 elég konkrét terv, hogyhogy pont akkor? én is mennék bárhova, kivéve gyárba, azt azért inkább mégse. nekem is középfokúm van, én lehetőlőleg úgy szeretném intézni a dolgokat, hogy nyelvtanfolyamra is tudjak járni. te mennyi időre mennél ki? esetleg végleg? én egy évre.

2011. aug. 17. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
minimum egy évre mennék, de inkább csak ugródeszkának tekintem Angliát, a nyelvtanulás és a külföldi tapasztalatszerzés miatt mennék ki, mivel a "végcél" az Kanada lesz majd, remélhetőleg.
2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 evcsi2 válasza:

Szia!


Én szeptember közepén készülök ki szobalánynak. Közvetítőn keresztül készülsz kimenni?

2011. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"evcsi2 válasza:


Szia!


Én szeptember közepén készülök ki szobalánynak. Közvetítőn keresztül készülsz kimenni?"


Nem, magam intézem a dolgaim, nem bízom egyetlen lehúzós ügynökségben sem.

2011. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 evcsi2 válasza:
Én is magam intézem a dolgokat. Esetleg megmondod te hova készülsz? Lehet tudunk egymásnak segíteni! Én Brighton-ba szeretnék menni.
2011. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Londonba megyek. A szállásom már megvan(London- Fulham kerület) és a repjegyem is(október 10. 8 óra 50 perckor indulok British Airways-sel a Heathrow-ra.). Már csak lelkiekben készülődök.
2011. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És csak kimentek, és ott fogtok dolgozni? Ennyi csak?
2011. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!