Kezdőoldal » Utazás » Európa » Családdal autóznák el Horvátor...

Családdal autóznák el Horvátországba. Mennyibe kerül kb.1 hétre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Na ebben pont tudok segíteni.

Mi évek óta járunk egy gyönyörű és közvetlen a tengerparton lévő fullos apartmanba Trogírnál.

Ott most is jó idő van.

Mi tavaly is októberben voltunk ott és simán lehetett még fürdeni.

Ráadásul nagyon olcsó és rendes a tulaj is. Mindenben segít!

(Ha rám hivatkozol, még kedvezményt is kaptok.)

Böngésszétek át a honlapját:

[link]

2011. szept. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üzemanyag pénzre vigyél 50.000 FT-ot de felét váltsd át kunára autópályán van egy hosszú szakasz emlékeim szerint ahol nincsen kút szóval ha messze laktok a határtól nem ártana ha az autópályán kb Zágráb környékén megálltok tankolni aztán gondolom még ott helyben is akarnátok autózni meg visszafele sem árt ha tele tankkal indultok. Szállás ára az apartmann függő. Én nekem 40.000 Ft volt ismerős által pedig 60 lett volna. Aztán ugye helyi étkezések és még sorolhatnám, szóval nem kevés pénz szerintem összességben 150.000 Ft legyen kéznél.
2011. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 hét Dubrovnik 130E volt (2 személy) és mi nem sajnáltuk a pénzt belépőkre, majdnem mindent megnéztünk.
2011. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!