Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban, Angliában élők!...

Londonban, Angliában élők! Milyen az idő mostanság?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek hosszabb távra, a fő kérdésem arra irányulna, hogy esélyes-e még olyan idő kint, hogy balerinacipőt vehessek? :D


Tavaszig még hazajövök, tehát most első körön csak azt vinném ami tényleg kell. Itthon még elmegy a balerinacipő, kint mi a helyzet?


2011. szept. 22. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is ismerem, inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2011. szept. 22. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még októberben elég volt. Persze attól is függ, h milyen. Az enyém igazi bőr volt vastagabb talppal, mint a kínais balerinacipők. Nem ázott át az esőben. Az átázósat jobb kerülni.
2011. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt a tél jóval melegebb, mint otthon. 0 alá alig esik és a magas páratartalom miatt, amúgy is melegebbnek érzi az ember. Balerina cipő még most simán elmegy... mellesleg itt télen is hordanak flip flopot az elvetemültebbjei.

Az elmúlt kb 6 év megfigyelései alapján mondom, hogy szerintem ősszel kevesebbet esik, mint tavasszal. Az elmúlt 3 hétben csak 1 napot esett. Ezt azért tudom ilyen határozottan, mert barinőm pont itt volt látogatóban és még beszéltük is, hogy milyen jó ideje volt végig. Az összes fényképe napos.

2011. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt hallottam,hogy októberben 27 fok lesz! Ezt mondjuk majd akkor hiszem el, ha már ott is leszünk. Szerintem a balerina cipő simán befér, nehogy már otthon hagyd! Sok szerencsét!
2011. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!