Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni/ anglia magyarok!...

Londoni/ anglia magyarok! Londonban 1500 fontos fizetésböl el lehet lenni?

Figyelt kérdés
érdemes kint maradni hosszu távon? lehet fejlödni?
2011. szept. 22. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az már elég jó fizu.
2011. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%

A jól tanultál volna, most nem kellene elmenned külföldre dolgozni!

Ne menekülj! Küzdj!

2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
off: én jól tanultam, sokat és még mindig küzdök, de támogatlak, kérdező: el innen!
2011. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Rossz a hozzáállásod! Mi lenne, ha például az összes ukrán rájönne, hogy nem érzi jól magát otthon, és idejönnének Magyarországra!? Aki nem tud itthon értéket termelni, az tényleg elmehet. De a többieknek kuss és adózni!
2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

uristen ki ez a vadember???Majd rajonnel baratom, ha minden erofeszitesed ellenere diploma, nyelvizsga, jo allas de keves fizetesbol kellene megelned.... nezzel mar szet te melyik orszagban elsz???Nem latod, hogy mindenki kinlodik? Es alig jon ki a fizetesebol? Na de hagyjuk inkabb nem vagyok botanikus hogy gyokerekkel foglalkozzak...

Kedves kerdezo, az, hogy ki tudsz e jonni Londonban havi 1500 fontbol, attol is fugg, milyenek a lakhatasi korulmenyeid, igenyeid stb.Ha mondjuk egy kisebb lakast berelsz nem elsz tul nagy labon igen ki lehet jonni jol:)

2011. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!


A kérdésedre hamarabb találsz választ itt:

[link]

2011. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem szemelyeskedem, ha igy erzed, rosszul erzed, de te rontottal ajtostol a hazba. Nem erzem magam vesztes alkatnak, de inkabb elek es dolgozom normalis penzert, int otthon a diplomammal 2 nyelvizsgammal 80 ezerert ahogy azt en is tettem anno.....te meg tedd ossze a ket kezed, hogy jo munkad van. Nekem sajnos nem volt, sot szuloi hatterem sem, hogy tudjak venni magamnak egy hazat, autot HITELMENTESEN! Aki tudo otthon boldogulni maradjon, aki nem az ne kuzdjon jojjon el! Nekem meg ez a velemenyem....ez attol azok az emberek meg nem vesztesek!!!
2011. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos nem értetted meg amit mondtam. A huszas éveim végén járok, és fel tudtam építeni egy olyan egzisztenciát ami alkalmas arra, hogy családfentartó legyek, fizessem a diákhitelemet, és a lakáshitelemet. Ha én véghez tudtam ezt vinni, akkor más is képes erre.


Tegyem össze a két kezem???

Amit elértem az nem a szerencse, vagy az isteni gondviselés eredménye, csakis az enyém! Azok az emberek akik nem hajlandók küzdeni, eleve vesztesek. A vesztesek pedig elmenekülnek, utánna pedig olyan átlátszó kifogásokkal próbálják megmagyarázni a bukásukat, mint például a rossz családi helyzet.

2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ahha jo :) koszi a felvilagositast! :D en inkabb itt epitek karriert hitel nelkul, ahol nem kell kuzdenem, mert anelkul is elismerik a munkam es megbecsulnek...:) de masok vagyunk. Mivel nem ismered a hatteret az eletemnek, ezt inkabb ne feszegessuk szerintem. Egyebkent ha erdemileg nem tudsz ehhez a kerdeshez hozzaszolni, minek teszed??Mivel ugy latom nem nagyon dolgoztal es eltel meg kulfoldon. :D na mindegy lezartam a temat. Szep napot neked! :)

Ja es a kerdezonek meg annyi, videken maskent tudsz 1500 fontbol megelni, mint Londonban. London nagyon draga.

2011. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
tovabba meg annyi, kedves kerdezo, igen lehet fejlodni, es erdemes maradni :)
2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!