Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt-e már valaki Angliában...

Volt-e már valaki Angliában huzamosabb ideig? Milyenek az angolok?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy viselkedésre,jellemre.
2011. okt. 17. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Én azt hallottam, hogy zárkózottak, gorombák és van pár hülyeségük, de ez betudható annak, hogy szigetországban élnek elhatárolva a kontinenstől
2011. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itt élek és iszonyat kedvesek és segítőkészek. Mogorva angollal még nem találkoztam, persze biztos van. De Mo-hoz képest kész felüdülés, főleg mikor hivatalos dolgokat kell intézni.
2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
magyarokhoz képest barátságosabbak, nyitottabbak, segítőkészek, főleg az idősebb generáció. a fiatalokról néha jobb nem is beszélni pláne nagyobb városokban este.
2011. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Én is itt élek lassan 6 éve.Az angolok ugyanolyan emberek mint a magyarok.Találkoztam ár olyan idős emberekkel akik nagyon kedvesek,és szívesen mesélnek ha van aki meghallgatja őket(én sokat tanultam tőlük angolul)Van olyan idős aki gyűlöli az idegeneket:Pont velem történt meg,hogy azzal a kis kerekes kocsival szándékosan nekem hajtott,mert magyarul beszéltem.(eléggé fájdalmas ha egy ilyen végig megy a lábadon)A bocsánat kérés helyet ordítozás volt,hogy minden náci,idegen,és fekete húzzon haza a saját hazájába.Nem kell Angliának a sok mocskos bevándorló..(ennél még cifrábbakat is kiabált,de nem írom le. Szóval vannak kedvesek,és vannak akik utálatosak.

A felnőtt generáció között is ugyanolyan embereket találsz mint otthon.Vannak akik pletykásak,és képesek kitúrni a melóhelyedről,mert nem vagy szimpi nekik.Ismerek egy magyar nőt aki bodyzik is ettől nagyon jó alakja van.Emellett szőke,kék szemű,és talán női szemmel is helyesnek tartom.(csak kár hogy olyan qrvás).Ez az ismerős egy irodában dolgozott,de mivel nemcsak női szemmel csinos,és szép nő,hanem bizony a férfiak is hasra esnek tőle..(mondjuk itt ez nem nehéz,mert ha nem vagy 90 kilós akkor minden angol oda lesz érted)Az irodában a férfiak körül rajongták,a nők viszont utálták.Annyira ellene voltak,és áskálódtak,hogy a végén mégis elküldték csip-csup dolgokkal.

Az én kollégáim többsége angol.Nagyon sok köztük annyira buta,hogy szinte fáj a butaságuk..Van egy szlovák kollégám aki szintén le van döbbenve hogy mennyi buta angol van..Van olyan kollégám aki tényleg tök aranyos,és segítőkész.Van aki rosszindulatú..Ezerféle ember van,akárcsak otthon..Viszont az tény hogy az angol emberek többsége nem szép ember.( ez köszönhető a belső szaporodástól)

2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi pár napja jöttünk ki dolgozni/élni, sok mindent intéztünk, és eddig nagyon pozitív a tapasztalat. Londonról beszélek.
2011. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Antimod ***** válasza:
Eszméletlenül nem nevelik a gyerekeiket, nekik szinte mindent lehet. Nem is értem, hogyan lesz dolgozó felnőtt néhányból. Persze elnézve a szüleiket, nem is lehet csodálkozni: gyakran azok is alig múltak húszévesek.
2011. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
baratsagosak, segitokeszek, kedvesek, DE lustak es sajnos nem sok az IQ....... :DDD
2011. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

Beengednek minden muzulmánt és négert, pedig már rájuk

robbantották a várost. Egyszóval ritka hülyék, műveletlenek és tájékozatlanok.

2014. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!