Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair-nél mennyibe kerül...

Wizzair-nél mennyibe kerül egy fogalás törlése?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Általában többe, mintha egyszerűen veszni hagyod az egészet. Egészen pontosan járatonként és utasonként 16500 Ft. Viszont nem történik semmi, ha szimplán nem jelensz meg az utazás napján, én is csináltam már ilyet.
2011. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
oké, köszi, csak még odébb van az út és kell vissza a pénz most, mert másik időpontban utazok
2011. okt. 21. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Pénzt nem fogsz visszakapni, legfeljebb annyit, amennyivel többe került az oda-vissza út 33000 Ft-nál. Ebbe az egyéb szolgáltatások díja (poggyász, ülőhely-biztosítás, foglalási díj stb.) nem tartoznak bele, azt nem adják vissza. Törlési díj nélküli visszatérítés csak akkor van, ha az utazás előtt 30 napon belül meghal közvetlen családtagod, ezt pedig halotti bizonyítvány másolatával igazolni kell. Egyébként mindezt megtalálod a wizzair honlapján.

[link]

2011. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

konkrétan 105 ezer ft-ot fizettem, ha ebből nem kapnék vissza semmit, azt hiszem kicsit ideges lennék.


6.5.1. Ön jogosult foglalását törölni az eredeti foglalásban meghatározott járat Menetrend szerinti indulásának napját megelőző tizennégy (14) napig. A fenti esetben Ön jogosult a Teljes Viteldíj összegének visszatérítésére, csökkentve a Törlési Díjjal. Amennyiben Ön foglalását a járat Menetrend szerinti indulását megelőző tizennégy (14) napon belül törli, Ön jogosult a Teljes Viteldíj összegének visszatérítésére, csökkentve az Egyéb Szolgáltatások Díjával és a Rendelkezésre Tartási Díjjal.


amúgy ebből azt vettem le hogy (mivel még bőven több mint 14 nap van hátra az útig) csak a törlési díjat vonják le, a többit vissza kapom, viszont a törlési díj árát sehol nem találtam

2011. okt. 21. 13:41
 5/15 anonim ***** válasza:
16500 Ft járatonként.
2011. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor ha oda-vissza járat, az azt jelenti, hogy 33000?
2011. okt. 21. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha szerzel egy orvosi igazolást, hogy lázas, fertőző, fekvő beteg vagy és emiatt nem utazhatsz, az egész összeget jóváírják a Wizz-es számládra, amit következő utazásnál felhasználhatsz.
2011. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Járatonként ÉS személyenként. Vagyis ha több személyre foglaltál, annyiszor 33000 jön le belőle.
2011. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak egy személy, és köszönöm, viszont ha nem törölném, cska módosítanám a dátumot az mennyi lenne ? melyik a kedvezőbb ?
2011. okt. 21. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Orvosi igazolással egy filléredbe se kerül.
2011. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!