Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mi az a tipikus...

Angliában mi az a tipikus munka fiuknak, mint pl a lányoknak az au pair? (persze, ha van ilyen)

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne, hogy az létezik, hogy egy autómosó 10fontot kap óránként? (álláshirdetésben láttam) Egyáltalán mi alapján megy ez? (függ attól, hogy mennyi kocsi jön adott nap, vagy fix az óra bér?) Előre is köszönöm szépen!
2011. nov. 4. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, arről valahogy sosem beszélnek, hogy a fiúk mit csinálhatnak külföldön, mint az au-pairek...
2011. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy mennyit kap egy autómosó, de egy biztos! Olyan állásnál, ahol elég az alap angol és szakképzettséget nem igényel, az ritkán fizet minimálbérnél többet.(Jelenleg bruttó 6,08 font/óra)
2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiuk mehetnek takaritani,ha beszelnek angolul...Mondjuk en kertesz vagyok,10 fontot kapok egy orara,de van aki 12fontot is elker,es nem függ semmitöl,amennyi az orabered annyit kapsz egy orara.
2011. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Londonban a legtöbb fiú/férfi a vendéglátásban vagy a vagyonőrzésben helyezkedik el.
2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Aki írtam, hogy kertész, tőle kérdezném, hogy szakképzett, vagy fűnyírás, sövényvágást stb.. ? (félre ne értsd nem lenézően kérdezem, csak érdeklődöm)


Gondolom a vagyonőrzéshez ott is el kell végezni egy tanfolyamot, mint itthon? Vagy rosszul gondolom?

2011. nov. 4. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:
En vagyok a kertesz!Nem vagyok szakkaepzett kertesz,amikor kijöttem fogalmam sem volt a kerteszkedesröl,de aztan lassan megtanultam,amit tudnom kell.hat ja föleg fünyiras,sövenyvagas,gyomlalas gereblyezes,meg ilyesmi,de van olyan is,hogy elromlik valami nekem kell megjavitani,szoval ilyen mindenes vagyok :)
2011. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sok mindent megadnék egy ilyen kezdő melóért. :) És magánháznál vagy? Vagy valami cégnél?
2011. nov. 5. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen maganhazaknal kerteszkedem.nezegessd ezt az oldalat,itt vannak melok gumtree.co.uk
2011. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. nov. 6. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk az uj fiúkat kevés angollal egyből mosogatni teszik vagy vagy konyhai kisegítőnek, utána pl bár.
2011. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!