Kezdőoldal » Utazás » Európa » Télen mit vigyek magammal egy...

Télen mit vigyek magammal egy hétre Angliába? Illetve kb. milyen idő van akkor?

Figyelt kérdés

Cserediákként megyek egy hétre, minden költséget az iskola áll kivéve a költőpénzt. Kb. mennyit kéne magammal vinnem? És milyen ruhákat vigyek? És mit vigyek repülőre?

Ez lesz az első utazásom Angliába, és elsőnek ülök repülőn is, szóval nagyon izgulok.

előre is köszi a válaszokért. :)


2011. nov. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.


merre fele josz ki? Londonba?

hozz magaddal meleg cuccot, de itt nincsne olyan hideg mint otthon. nincsen surun minusz (londonban!) es ho.

tavaly pl egesz telen egy vastagabb pulcsiban voltam vegig.

de hozz vmi vizallo kabatot is, hatha esne az eso.

2011. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, attól függ, hova jössz. én északon vagyok, majdnem Skócia, itt azért előfordulnak hidegek, de nem gyakran, és nem annyira vészes. azért télikabátot hozzál, de mínuszra nem kell számítani, olyan nulla fokra igen. hó kétlem, hogy lesz, nem nagyon szokott lenni, pláne nem sok.
2011. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom még, hogy melyik városba, annyit tudok, hogy London hoz közel talán Islington vagy Lambeth.. :)
2011. nov. 26. 21:23
 4/4 anonim válasza:
Neeeeee :'DDD Vigyélmagaddal normális ruhákat olyanokat amiket itthon is hordasz. Elvileg most a font 365 körül van. Sztem repülőre meg felteheted a csomagod... Cserediák.. :) ;)
2011. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!