Kezdőoldal » Utazás » Európa » Igaz az, hogy egy Guineai...

Tighten Plate kérdése:

Igaz az, hogy egy Guineai férfi aki 14 éve él M. országon, csak Otthon csináltathat útlevelet? Úgy, hogy postán kéri?

Figyelt kérdés
Svájcba akart kimenni,de utazása napján derült ki,hogy lejárt az útlevele,azt mondta,hogy kért másikat otthonról és majd küldik....ha ő Guineai állampolgár,de van Magyar tartózkodási engedélye,vagyis valamilyen kártyája(nem tudom a pontos nevét)akkor is kell útlevél neki?Köszi a válaszokat előre is :)
2011. nov. 29. 17:21
 1/3 anonim válasza:
ha nem kettős állampolgár, a saját hazájába kell csináltatnia az útlevelet. Így van!
2011. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Saját hazájában, vagy megkeresi a leközelebbi nagykövetséget.
2011. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Nem kettős állampolgár,szóval neki mindenképp haza kellene utaznia,de hogyan ha lejárt az útlevele? A nagykövetség is csak Franciaországban van,és azt hiszem Német o.ban,és oda,hogy jut ki?egyébként csak azért kérdezem,mert gyanús volt nekem és gondoltam,hogy nem mond igazat....akkor megpróbál átverni?
2011. nov. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!